Tarih: 21 Mayıs 2019 Konu Sayısı: 1470

Modern Dekoratif Stor Perde Modelleri

Modern Dekoratif Stor Perde Modelleri

Modern Dekoratif Stor Perde Modelleri

Günümüz dekorasyonlarında artık modern evlerde popüler bir hale gelen stor perdeler, pratik ve bakımı kolaydır. Bir çok renk ve model seçeneği bulmak mümkündür. Seçim her zaman kolay bir iş değildir. Fakat perdelerinizde yenilikçi çizgilere ihtiyacınız varsa stor perdeler şimdilerde ev dekorasyonlarında çok popüler dekorasyon stili olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle de mutfakların pencerelerinin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiş durumda fonksiyonel ve dekoratif olan stor perdeler, kullanımı kolay her yapı ve dekorasyon ürünleri satan markette farklı ölçü desen ve rengini bulmak mümkün size sadece pencerenizin genişlik ölçüsünü almak kalıyor.

Fonksiyonel stor perdelerde en çok tercih edilen renkler arasında gri, pembe, asit yeşiller ve sarılar hakim klasik tarzı tercih ederseniz, doğal keten renkler kullanacağınız alanın dekorasyon renk stiline en çok uyum sağlayacak renk tonudur.

Stor Perde Seçiminizi Yapın

Özellikle banyo ve mutfaklar için uygundur. Oda pencerelerinde genellikle küçük desenli olanlarını tercih edin,çok fazla renkli ve desenli olmasından kaçının.Koyu gri ya da koyu renkli GeometriK desenlleri tercih edin. Şeffaf dokumalı desenler odaya daha modern ve çağdaş görünüm sunuyor. Stor perde araştırmanıza katkıda bulunmak ve modeller hakkında size fikir vermek adına bazı stor perde modellerini bir araya getirdik. Bir çok yapı ve dekorasyon ürünleri satan marketlerde perdecilerde aynılarını ve benzerlerini bulabileceğiniz stor perde modellerine galerimizden bir göz atın.

desenli-beyaz-stor-perde stor perde modelleri - desenli beyaz stor perde 595x400 - Modern Dekoratif Stor Perde Modelleri desenli-cicekli-stor-perde stor perde modelleri - desenli cicekli stor perde 400x400 - Modern Dekoratif Stor Perde Modelleri desenli-mutfak-stor-perde-modeli stor perde modelleri - desenli mutfak stor perde modeli - Modern Dekoratif Stor Perde Modelleri desenli-stor-perde stor perde modelleri - desenli stor perde 530x400 - Modern Dekoratif Stor Perde Modelleri kitchen-roller-stor-perde stor perde modelleri - kitchen roller stor perde 525x400 - Modern Dekoratif Stor Perde Modelleri mutfak-cicekli-stor-perde-modelleri stor perde modelleri - mutfak cicekli stor perde modelleri - Modern Dekoratif Stor Perde Modelleri renkli-cizgili-stor-perde-modeli stor perde modelleri - renkli cizgili stor perde modeli - Modern Dekoratif Stor Perde Modelleri stor perde modelleri - renkli geometrik desenli stor perde - Modern Dekoratif Stor Perde Modelleri stor-perde-tasarimlari stor perde modelleri - resimli stor perde modeli 585x400 - Modern Dekoratif Stor Perde Modelleri seffaf-stor-perde-modeli stor perde modelleri - seffaf stor perde modeli - Modern Dekoratif Stor Perde Modelleri stor-perde-cicekli-mutfak stor perde modelleri - stor perde cicekli mutfak - Modern Dekoratif Stor Perde Modelleri stor-perde-modelleri stor perde modelleri - stor perde modelleri 499x400 - Modern Dekoratif Stor Perde Modelleri

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz