Tarih: 21 Ekim 2020 Konu Sayısı: 1410

Modern Dekoratif Stor Perde Modelleri

Modern Dekoratif Stor Perde Modelleri

Modern Dekoratif Stor Perde Modelleri Günümüz dekorasyonlarında artık modern evlerde popüler bir hale gelen stor perdeler, pratik ve bakımı kolaydır. Bir çok renk ve model seçeneği bulmak mümkündür. Seçim her zaman kolay bir iş değildir. Fakat perdelerinizde yenilikçi çizgilere ihtiyacınız varsa stor perdeler şimdilerde ev dekorasyonlarında çok popüler dekorasyon stili olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle de mutfakların pencerelerinin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiş durumda fonksiyonel ve dekoratif olan stor perdeler, kullanımı kolay her yapı ve dekorasyon ürünleri satan markette farklı ölçü desen ve rengini bulmak mümkün size sadece pencerenizin genişlik ölçüsünü almak kalıyor.

Fonksiyonel stor perdelerde en çok tercih edilen renkler arasında gri, pembe, asit yeşiller ve sarılar hakim klasik tarzı tercih ederseniz, doğal keten renkler kullanacağınız alanın dekorasyon renk stiline en çok uyum sağlayacak renk tonudur.

Stor Perde Seçiminizi Yapın

Özellikle banyo ve mutfaklar için uygundur. Oda pencerelerinde genellikle küçük desenli olanlarını tercih edin,çok fazla renkli ve desenli olmasından kaçının.Koyu gri ya da koyu renkli GeometriK desenlleri tercih edin. Şeffaf dokumalı desenler odaya daha modern ve çağdaş görünüm sunuyor. Stor perde araştırmanıza katkıda bulunmak ve modeller hakkında size fikir vermek adına bazı stor perde modellerini bir araya getirdik. Bir çok yapı ve dekorasyon ürünleri satan marketlerde perdecilerde aynılarını ve benzerlerini bulabileceğiniz stor perde modellerine galerimizden bir göz atın.

desenli-beyaz-stor-perde desenli-cicekli-stor-perde desenli-mutfak-stor-perde-modeli desenli-stor-perde kitchen-roller-stor-perde mutfak-cicekli-stor-perde-modelleri renkli-cizgili-stor-perde-modeli Modern Dekoratif Stor Perde Modelleri stor-perde-tasarimlari seffaf-stor-perde-modeli stor-perde-cicekli-mutfak stor-perde-modelleri

0 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.