Koltuk Süngerlerini Nasıl Sertleştirebilirsiniz

Koltuklarınızın oturma süngerleri, koltuk imalatçıları tarafından müşterilerinin isteği doğrultusunda yumuşak veya sert olarak üretilirler, kimi tüketiciler koltuklarının oturma yerlerini yumuşak sünger kimi tüketiciler ise sert süngerden olmasını tercih ederler aldığınız koltuğun zamanla süngeri çökmüş veya çok yumuşamış ise nasıl sertleştirebilirsiniz.

Sizde koltuğunuzun oturma yerlerinin süngeri yumuşak olmasından şikayetçi iseniz koltuklarınızın oturma yerleri sabit sünger değil ise çıkan minderlerinizi çevrenizdeki koltuk döşeme atölyesinden yardım isteyebilirsiniz. Sadece koltuğunuzun yumuşamış olan oturma süngerlerini değiştirerek sertleştirebilirsiniz. Bir koltuğun oturma süngeri genelde 60×60 sekiz adet süngerden oluşur veya farklı boyutlardada olabilir.

Hangi ölçüde olursa olsun bir plaka 120×240 sünger koltuklarınızın süngerlerini yenilemenize yetecektir. Oturma süngerinizin bir koltuk atölyesinde değiştirmeniz size ortalama 250 veya 300 tl bir maliyet çıkarabilir. Bu aynı şekilde süngerlerinizin sertliğinden şikayetçi iseniz yumaşatmanız için aynı maliyette olabilir.

modern-koltuk-sunger-modeli

Tepkiniz Nedir?
Beğendim
0
Güzel
0
İlginç
0
Kötü
0
Yalan
0

DekorasyonBilgisi Copyright © 2010 Tüm Hakları saklıdır. Konuları ve Resimleri Kaynak Göstermeden Kopyalamak Yasaktır.

Yukarı Kaydır