Tarih: 18 Kasım 2019 Konu Sayısı: 1500

Filli Boya Puan Kart Kampanyası

Filli Boya Puan Kart Kampanyası

Filli puan kart sistemi dört kart sisteminden oluşmaktadır. 

Başlangıç Kart, Gümüş Kart, Altın Kart, Elmas Kart olarak gruplara ayrılmıştır. Bu kartlara sahip olan kişiler nasıl kazanıyor nelerden faydalanıyor inceleyelim. Bilgiler Filli boya resmi web sitesinden alınmıştır. Aşağıdan inceleyin.

Başlangıç kart sahipleri 

Filli Boya Puan Kart Kampanyası Filli Puan Sistemi’ne ilk üye olduğunuzda size verilen karttır. 150.000 puan kazanana kadar bu kartınız geçerlidir.Başlangıç Kartına Özel Hizmetler: Filli Puan Sistemine yeni kayıt olan her kart sahibine başlangıç puanı olarak 10.000 puan hediye edilir. Her ay 100.000 puan ve üzerinde puan yüklediğinizde 10.000 puan hediye edilir.Filli Puan Başlangıç Kartı sahipleri yıl boyunca tüm Filli Puan etkinlikleri ile ilgili SMS bilgilendirmesi yapılmakta olup her türlü soruları için 444 1 222 Filli Boya Danışma Merkezi’nden destek alabilirler. Bu kart sahipleri, kazandıkları puanlarını Filli Puan Hediye Kataloğundaki hediye çeki ve diğer katalog ürünlerini almak için kullanabilirler.

Gümüş kart sahipleri:

Gümüş Karta Özel Hizmetler: 1- Kaza Sigortası: Başınıza gelebilecek ani kazalarda siz ve aileniz güvence altındasınız! Kaza sonucu tedavi masraflarınız, Maluliyet durumlarında size, vefat durumlarında ailenize ödenecek tazminat haklarınız için 1 yıllık Kaza Sigortası Poliçesi. Kaza Sigortası ile ilgili merak ettiğiniz detaylar için buradan bilgi alabilirsiniz. 2- Araç Çekilişleri: Yıl boyunca yapılan size özel çekilişlerimizde şansınız bol olsun. 3- Promosyonlar: Gümüş Kart’ lı üyelerimize, yıl içinde özel promosyon gönderimi yapılmaktadır. Bu sebeple Filli Puan Sistemi’ndeki adres bilgilerinizi güncel tutmanızı öneririz. 4- Kısa Mesaj Hizmeti: Gümüş Kart’lı üyelerimizi, Filli Puan Sistemi ile ilgili değişikliklerden ve yeniliklerden cep telefonlarına gönderdiğimiz kısa mesajlar ile haberdar ediyoruz. Bu sebeple Filli Puan Sistemi’ndeki telefon bilgilerinizi güncel tutmanızı öneririz. * Gümüş Kart hak edişi ile ilgili belirtilen puan limitleri 2012 yılı için geçerlidir. 2013 yılında değişiklik gösterebilir. Bu kart sahipleri, kazandıkları puanlarını Filli Puan Hediye Kataloğundaki hediye çeki ve diğer katalog ürünlerini almak için kullanabilirler.

Altın Kart Sahipleri:

Altın Karta Özel Hizmetler: 1- Kaza Sigortası Başınıza gelebilecek ani kazalarda siz ve aileniz güvence altındasınız! Kaza sonucu tedavi masraflarınız, Maluliyet durumlarında size, vefat durumlarında ailenize ödenecek tazminat haklarınız için 1 yıllık Kaza Sigortası Poliçesi. Kaza Sigortası ile ilgili merak ettiğiniz detaylar için buradan bilgi alabilirsiniz. 2- Eğitim Her yıl Altın Kartlı ustalarımız kendilerine özel bir eğitim sonrasında Milli Eğitim onaylı sertifika almaya hak kazanıyorlar. Unutmayın! Altın Kart ayrıcalıklardan yararlanabilmek için eğitimlere katılmış ve Milli Eğitim onayı sertifika almış olmanız gerekmektedir. *Milli Eğitim onaylı sertifika alabilmek için en az ilkokul mezunu olmak gerekmektedir. 3- Araç Çekilişleri Yıl boyunca yapılan size özel çekilişlerimizde şansınız bol olsun. 4- Afilli Tarife Altın Kart Eğitimlerine katılmış ve sertifika almaya hak kazanmış her Altın Kart’ lı üyemize, 1 yıllık ücretsiz Afilli Tarife’ li Turkcell hattı ve cep telefonu verilmektedir. Afilli Tarife ile ilgili merak ettiğiniz detaylar için buradan bilgi alabilirsiniz. 5- İnternet Sitesi Altın Kart’ lı ustalarımız artık internet sitemizdeler! Çalışma bölgelerinize göre sizinle iletişime geçilebilen, referanslarınızı ekleyebileceğiniz Filli Boya En Yakın Boyacı Ustası sayfamız sayesinde artık müşterileriniz size daha kolay ulaşıyorlar! 6- Promosyonlar Altın Kart’ lı üyelerimize, yıl içinde farklı dönemlerde promosyon gönderimi yapılmaktadır. Bu sebeple Filli Puan Sistemi’ndeki adres bilgilerinizi güncel tutmanızı öneririz. 7- Kısa Mesaj Hizmeti Altın Kart’ lı üyelerimizi, Filli Puan Sistemi ile ilgili değişikliklerden ve yeniliklerden cep telefonlarına gönderdiğimiz kısa mesajlar ile haberdar ediyoruz. Bu sebeple Filli Puan Sistemi’ndeki telefon bilgilerinizi güncel tutmanızı öneririz. * Altın Kart hak edişi ile ilgili belirtilen puan limitleri 2012 yılı için geçerlidir. 2013 yılında değişiklik gösterebilir.

 Elmas Kart Sahipleri:

Elmas Karta Özel Hizmetler: 1- Kaza Sigortası Başınıza gelebilecek ani kazalarda siz ve aileniz güvence altındasınız! Kaza sonucu tedavi masraflarınız, Maluliyet durumlarında size, vefat durumlarında ailenize ödenecek tazminat haklarınız için 1 yıllık Kaza Sigortası Poliçesi. Kaza Sigortası ile ilgili merak ettiğiniz detaylar için buradan bilgi alabilirsiniz. 2- Eğitim Elmas Kartlı ustalarımız daha önceki yıllarda Altın Kart eğitimlerimize katılmamışlarsa bu eğitimlere katılarak, Milli Eğitim onaylı sertifika almaya hak kazanacaklar. *Milli Eğitim onaylı sertifika alabilmek için en az ilkokul mezunu olmak gerekmektedir. 3- Araç Çekilişleri Yıl boyunca yapılan size özel çekilişlerimizde şansınız bol olsun. 4- Afilli Tarife Her Elmas Kart’ lı üyemize, 2 adet 1 yıllık ücretsiz Afilli Tarife’ li Turkcell hattı ve cep telefonu verilmektedir. Afilli Tarife ile ilgili merak ettiğiniz detaylar için buradan bilgi alabilirsiniz. 5- İnternet Sitesi Elmas Kart’ lı ustalarımız internet sitemizdeler! Çalışma bölgelerinize göre sizinle iletişime geçilebilen, referanslarınızı ekleyebileceğiniz Filli Boya En Yakın Boyacı Ustası sayfamız sayesinde artık müşterileriniz size daha kolay ulaşıyorlar! 6- Promosyonlar Elmas Kart’ lı üyelerimize, yıl içinde özel promosyon gönderimi yapılmaktadır. Bu sebeple Filli Puan Sistemi’ndeki adres bilgilerinizi güncel tutmanızı öneririz. 7- Kısa Mesaj Hizmeti Elmas Kart’ lı üyelerimizi, Filli Puan Sistemi ile ilgili değişikliklerden ve yeniliklerden cep telefonlarına gönderdiğimiz kısa mesajlar ile haberdar ediyoruz. Bu sebeple Filli Puan Sistemi’ndeki telefon bilgilerinizi güncel tutmanızı öneririz. * Elmas Kart hak edişi ile ilgili belirtilen puan limitleri 2012 yılı için geçerlidir. 2013 yılında değişiklik gösterebilir.

filli-boya-puan-kart

Alıntı Metin

Kaynak: www.filliboya.com.tr

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. muhammet dedi ki:

  Altin kart hakkinda detaylibilgi

  1. Anonim dedi ki:

   Bir yıl içinde kartında 750.000 ve üzeri kartında puan biriktiren boya ustalarına 2 gün eğitimden sonra Mili Eğitim onaylı filli boya ustası sertifikası vermekte ve altın kart üyeliği vermekte
   Altın kart üyelik ayrıcalıkları
   Filli boya butik ürünü
   1 yıllık kaza sigortası üyeliği
   10 yılda emekli olacağınız allianz özel birikim sigortası 1 yıllık üyelik
   1 yıllık Afilli tarife üyeliği
   Altın kart sahipleri 1 yıl bu kartın ayrıcalıklarından faydalanabilmekte.

 2. ŞAHMETTİN dedi ki:

  BEN FİİLİ BOYANIN ÇIKARDIHI HİÇ BİR BOYAYI BİLMİYORUM ÇÜNKÜ SEMİNERLERDE ÇAHIRMADIKLARINDA USTA BOYAYI ÖVER BEN BAŞKa boyayı tercih etmek zorunda kalıyorum