Koltuk Sünger Değişim Fikirleri

Koltuklarımız bizim en çok kahrımızı çeken mobilyalarımızdandır. Senelerce üzerlerinde oturur yatar tv seyreder dinleniriz. Tabiki bu kadar bize hizmet ettiği içinde süngerleri ve kumaşları yıpranır. Süngerleri çöker kumaşları sürtünmeden dolayı soyulur kirlenir ve yıpranır.

Eğer koltuklarınızı çok seviyor ve değiştirmeyi düşünmüyorsanız. Eski koltuğunuzun sadece sünger ve kumaşlarını yenileyecekseniz size koltuklarınızın sünger seçimi hakkında fikir vermek istiyorum. Koltukların minder kısmında genelde 28 veya 32 dns süngerler  kullanılır, daha üst kaliteleride vardır. 35, 36 dns 45 hr gibi sizin için 32 dns kalitesi uygundur. Birde sert yumuşak grubu vardır.

Yumuşak Sünger Seçimi

Benim size yardımcı olacağım konu sert sünger veya yumuşak sünger seçim fikirleri vermek olacak yıllardır. Sünger sektöründe olan biri olarak insanların kafasında yer etmiş bir konuya değinmek istiyorum. Çoğu kişilerin süngerin yumuşak olmasının çabuk çökeceği izlenimini taşımasından dolayı genelde her kez sert sünger istemekte, aslında süngerin çökmesi sert veya yumuşak olmasından kaynaklanan bir şey değildir. Koltuk Sünger kullanımında kaliteye önem verilmemesidir.

Sünger Danstesi Ne Olmalı

Süngerin Dns düşük olursa sertte olsa yumuşakta olsa çöker, koltuk süngerlerinin oturma yerlerinde ben yumuşak sünger kullanımı taraftarıyım. Tabiki 32 dns altında olmamak kaydıyla, sert süngerler koltukta rahat oturma keyfini bana yaşatmıyor. Belki siz farklı düşünebilirsiniz. Bunun için koltuklarınızın döşemesini yaptırırken koltuklarınızın oturma süngerlerinin sert veya yumuşak olacağını yaptıracağınız yerde uygulamalı olarak oturma rahatlığını test ederek karar verin.

Bu konuda yardım ve sorularınız için altta yorum bölümünden sorularınızı iletebilirsiniz.

koltuk-sunger-minderi koltuk sünger - transparent - Koltuk Sünger Değişim Fikirleri