Ayna İle Dekoratif İlgi Çekici Dekorasyon Fikirleri

Ayna İle Dekoratif İlgi Çekici Dekorasyon Fikirleri şimdilerde ortamı tamamlayıcı ilgi çekicilik katmak için kullanılan farklı desen yüzeylerine sahip ve aynası andıran modellerdeki aynalarla duvar ve farklı bölümlere uygulanmakta ana özelliği dekoratif görünüm ve yapıldığı ortama canlılık ve büyük göstermesi için kullanılır. Ayna görsel alanı genişletmek için ve oda parlaklık görünüm kazandırmak için en büyük etkendir.

Ayna Dekorasyon Fikirleri

Bir kişi, aynaların cam olduğu için çabuk kırılma ve hızla yıpranma özelliği olduğunu düşünerek aynaları bu tarz dekorasyonlarda pek kullanma taraftarı değildir. Fakat teknolojinin ilerlemesi ile bu düşüncede ortadan kaldırılıyor. Çok sağlam camlardan uzun yıllar dayanabilen buna ek olarak, sıcaklık, nem ve kimyasal temizlik malzemelerinede dayanacak şekilde üretilmektedir. Dekoratif dekorasyon aynaları önümüzdeki yıllarda daha fazla iç mekan dekorasyonlarında karşımıza çıkacaktır.

Duvar Ayna Modelleri

Duvar ve tavan dekorasyonlarında kullanılan ayna modelleri arasında karo şeklindeki ayna modelleridir. Görünüm itibari ile seramik modelini andıran bu ayna modellerinin yanı sıra küçük parcacıklı,küçük kare kesim gibi farklı desen yüzeylerine sahip ayna tasarımlarıda mevcuttur. Kullanılan alanlara genişlik,ferahlık,aydınlık katacak dekoratif duvar ve tavan aynaları, dekorasyonlarınızda uygulatmayı düşünün mekanınıza farklılık getirecek çok beğeneceksiniz. Aşağıda hazırladığım galeride bir çok ortama uygulanmış ayna dekorasyonlarından fikirler edinebilirsiniz. Sizde mekanınız için uygulatabileceğiniz alanlar için yorum ve fikir üretebilirsiniz. Buyrun galerimizden inceleyin.

duvar ayna modelleri ayna süslemeleri mutfak duvar ayna süslemeleri
mutfak lavabo arkası ayna modelleri mutfak lavobo arkası mozaik ayna tavan duvar ayna tasarımları duvar dekoratif ayna modelleri oturma odası tavan ayna döşeme modeli duvar ayna modelleri
baklava desenli kapı ayna modeli yatak odası duvar ayna modelleri yatak odası tavan ayna modelleri dolap kapak ayna modelleri dekoratif çizimli ayna modelleri banyo ayna kaplamaları banyo dekoratif ayna süslemeleri

Aşağıdaki Konular İlginizi Çekebilir