Dekorasyon FikirleriFirma TanıtımlarıOda Dekorasyonu

BRN Yatak Baza Modelleri

BRN Yatak Baza Modelleri BRN markasının modern kullanışlı ve fonksiyonel yatak ve baza modellerini dekorasyonbilgisi okuyucuları için araştırdık hep daha iyisini ve daha rahatını arayanlar için konfor ile estetiğin muhteşem kombinasyonu. OXFORD yatak seti, 4 farklı noktadan bağımsız kumanda edilebilen hareket opsiyonu ile uyumadan ya da uyandıktan sonra yatak keyfinin tadını çıkarmanızı sağlar.

Set içerisinde eşlerin birbirinden bağımsız hareket edebilen platformlarının olması, eşlerin kendi konfor alanlarını yaratmalarını sağlar. Ürün üzerinde bulunan hareketli bölmeler içerisine yerleştirilmiş “Multipocket” yay sistemi, yatağınızın hareketlerini kısıtlamadan vücut basıncının daha yumuşak bir şekilde dağılmasını sağlar. Üzerinde bulunan ortopedik yatak ve ped sayesinde extra rahatlık hissi veren OXFORD set ile artık yatağınızda tv izlerken ya da kitap okurken yastığınızı dert etmek zorunda kalmayacaksınız.

BRN markasının OLIMPOS oval yatak modeli 230 cm çapı ile özgürce rahat bir uyku ortamı sağlar ve estetik tasarımı sayesinde yatak odanıza farklı bir renk getirir. Size özel tasarımı ve başlık içerisine gizlenmiş ayrıntıları ile yatak odanızda konforun sınırlarını ne kadar zorlayabileceğinizi gösterir.

BRN Yatak Baza
BRN Yatak Baza Modelleri
BRN Yatak Baza Modelleri
BRN Yatak Baza Modelleri
BRN Yatak Baza Modelleri
BRN Yatak Baza Modelleri
BRN Yatak Baza Modelleri
BRN Yatak Baza Modelleri
BRN Yatak Baza Modelleri

About author

Articles

Mobilya tasarımındaki en son trendler ve evinizi dekore etmek için birçok fikir ve çok daha fazlası. Eski püskü şık, modern veya klasik tarzı seven biri olun, yaratıcılığınızı özgür bırakacak birçok makaleyi DekorasyonBilgisin'de bulacaksınız. Küçük, büyük, iç mekan, dış mekan veya her ne olursa olsun her türlü ortamı dekore etmek için farklı fikirler ve ipuçları!
Benzer Konular
Daire DekorasyonlarıDekorasyon Fikirleri

Dairenizi Bahar Dekorasyonuna Hazırlayayın

Dairenizi Bahar Dekorasyonuna Hazırlayayın Soğuk mevsimde çoğu insan oturma odasında çok…
Devamı
Mutfak DekorasyonlarıDaire DekorasyonlarıDekorasyon Fikirleri

Mutfak Dekorasyonu Renk Seçenekleri 2024

Mutfak Dekorasyonu Renk Seçenekleri 2024 Mutfak dekorasyonu, evin en çok kullanılan alanlarından…
Devamı
Dekorasyon FikirleriFaydalı Bilgiler

Evinizde Küflenmeyi Önlemenin Kolay Yolları

Evinizde Küflenmeyi Önlemenin Kolay Yolları Küf, iç mekanlarda nemli veya ıslak yüzeylerde…
Devamı
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you. [mc4wp_form id="729"]