Tarih: 19 Eylül 2020 Konu Sayısı: 1404

BRN Yatak Baza Modelleri

BRN Yatak Baza Modelleri

BRN Yatak Baza Modelleri BRN markasının modern kullanışlı ve fonksiyonel yatak ve baza modellerini dekorasyonbilgisi okuyucuları için araştırdık hep daha iyisini ve daha rahatını arayanlar için konfor ile estetiğin muhteşem kombinasyonu. OXFORD yatak seti, 4 farklı noktadan bağımsız kumanda edilebilen hareket opsiyonu ile uyumadan ya da uyandıktan sonra yatak keyfinin tadını çıkarmanızı sağlar.

Set içerisinde eşlerin birbirinden bağımsız hareket edebilen platformlarının olması, eşlerin kendi konfor alanlarını yaratmalarını sağlar. Ürün üzerinde bulunan hareketli bölmeler içerisine yerleştirilmiş “Multipocket” yay sistemi, yatağınızın hareketlerini kısıtlamadan vücut basıncının daha yumuşak bir şekilde dağılmasını sağlar. Üzerinde bulunan ortopedik yatak ve ped sayesinde extra rahatlık hissi veren OXFORD set ile artık yatağınızda tv izlerken ya da kitap okurken yastığınızı dert etmek zorunda kalmayacaksınız.

BRN markasının OLIMPOS oval yatak modeli 230 cm çapı ile özgürce rahat bir uyku ortamı sağlar ve estetik tasarımı sayesinde yatak odanıza farklı bir renk getirir. Size özel tasarımı ve başlık içerisine gizlenmiş ayrıntıları ile yatak odanızda konforun sınırlarını ne kadar zorlayabileceğinizi gösterir.

BRN Yatak Baza Modelleri BRN Yatak Baza Modelleri BRN Yatak Baza Modelleri BRN Yatak Baza Modelleri BRN Yatak Baza Modelleri BRN Yatak Baza Modelleri BRN Yatak Baza Modelleri BRN Yatak Baza Modelleri BRN Yatak Baza Modelleri

0 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.