Modern İç Dekorasyon Fikirleri

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Modern İç Dekorasyon Fikirleri

Bir evin iç dekorasyonunda sevimli renk seçimi ile duvarları boyama odayı çok dikkat çekici kılabilir. 2013 yılına özel  evinize çok güzel bir dekorasyon yapabilirsiniz bunun için bazı fikirlere ihtiyacınız varsa bunları size biz hazırladık. Renkli bir oturma odası ya da mutfak , minimalist tarzları yansıtmak önemlidir. Oda, basit temel dekorlar ile doldurulmamalı. Dekorasyon göze hoş gelecek mobilya ve aksesuarlar kullanılmalı. Fonksiyonel olamayan öğeler göze hoş gelmeyen renkler odayı sıkıcı bir hale sokabilir. Odanız temel öğeler ile süslenmiş olmalı. Oda darmadağın olamamalı odada bulunan gerekli öğelerin yerlerini değiştirerek daha modern ve ilgi çekici atmosfer yaratabilirsiniz.

Duvar Boyama

Duvarlarınız boyamak için kullanabileceğiniz bazı ilginç renk fikirlerine ihtiyacınız varsa örneğin; yeşil, gri, mavi, kahverengi, ten rengi, krem ve siyah tonları düşünebilirsiniz. Her odada işlevsellik hakim olmalı. Örneğin, kanepenizin yanına küçük bir set, basit bir sehpa, bir kaç lamba ve odaya yüksek teknoloji LCD TV ile oturma odanızı değişik alışılmışın dışında ortama dönüştürebilirsiniz. Eğer odanızda vitrin veya gümüşlük yok ise duvara raflar ekleyebilirsiniz.

İç Dekorasyon Süsleme

Uygun duvarınıza montaladığınız rafın üzerlerine ilgi çekicilik katmak için aile albümlerini veya değişik biblolarla süsleyebilirsiniz. Eğer yatak odası için bir değişikli düşünüyorsanız yatak yanına komidin ve üzerine ilgi çekici abajur ile tamamlayabilirsiniz. Yatak odasında uygun bir yer varsa küçük bir berjer koltuk ve ayaklı lambader ile şirin bir kitap okuma köşesi oluşturabilirsiniz. Odalarınızın duvarlarının çok boş kaldığını düşünüyorsanız. Farklı aile resimleri şık tablolarla dekoratif aynalarla dikkat çekicilik katabilirsiniz. Şimdi 2013 için verdiğimiz dekorasyon fikirlerine birazda görsellik katalım. Aşağıdaki dekorasyon örneklerinden esinlenerek sizde evinize farklı fikirler çıkarabilirsiniz. inceleyin.

Modern İç Dekorasyon Fikirleri Modern İç Dekorasyon Fikirleri Modern İç Dekorasyon Fikirleri Modern İç Dekorasyon Fikirleri Modern İç Dekorasyon Fikirleri Modern İç Dekorasyon Fikirleri Modern İç Dekorasyon Fikirleri Modern İç Dekorasyon Fikirleri

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Yoruma kapalı.

Bu Web sitesinde sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik ve Politikası'nı inceleyiniz. Kabul etmek Gizlilik Politikası'nı Oku