Tarih: 20 Ekim 2020 Konu Sayısı: 1410

Marshall Boya Sil Pak Boya Renkleri

Marshall Boya Sil Pak Boya Renkleri

Marshall Boya Sil Pak Boya Renkleri Marshall boya’nın yeni boyası sil pak boya küçük çocuğu olan ve duvarları kalemle karalayan çizen çocuğu olanlar için duvarlarına etkili bir çözüm sunan sil pak boya teknolojisi kolay sislinebilen özelliği ile çocuğunuzun karaladığı duvarları kolaylıkla temizleyebileceksiniz.
Ürün açıklaması
Su bazlı, yüksek örtücü özelliğine sahip, Marshall sil pak boya üstün yayılma gücü sayesinde rahat uygulanan, silikonlu ve yarı parlak görünümlü iç cephe boyasıdır. Marshall Sil-Pak duvar boyası devrim niteliğinde leke tutmayan teknolojisi sayesi ve su itici özelliği sayesinde boncuklanma efekti yaratan, su bazlı silikonlu iç cephe boyasıdır.

Sil Pak Boya Uygulama Tekniği

Alt yüzey işlemleri tamamlanmış (macun ve astar uygulanmış) temiz, kuru ve düzgün yüzeylere uygulanmalıdır. Mutlaka ambalaj üzerinde yazan inceleme oranına göre inceltilip, karıştırılarak homojen hale getirilmelidir. Uygulamaya hazır alana, önce, fırça yardımıyla kestirme işlemi yapılır ardından min. 2 kat halinde uygun rulo ile son kat boya uygulanır. Uygulamada rulo hareketlerinin tek yöne doğru olmasına dikkat edilmelidir. Uygulama katları arasında ortam sıcaklığına bağlı olarak 2-4 saat beklenmelidir. Kestirmelerde bindirme yapılmamasına özen gösterilmelidir. Homojen ve daha örtücü yüzey elde etmek için rulo uygulamalarından, ortam sıcaklığına bağlı olarak 2-3 dk sonra, aynı rulo ile ve ruloya boya almadan boyanmış yüzeyin üzerinden geçerek “Tarama” işlemi yapılması tavsiye edilir.

Ürün özellikleri

SU BAZLI LEKE DAYANIMLI RAHAT UYGULAMA SİLİNEBİLİR DÜŞÜK KOKU SIÇRATMA VE DAMLATMA YAPMAZ UZUN ÖMÜRLÜ YÜKSEK KAPLAMA ALANI

Kaynak: Marshall Boya

marshall-sil-pak-duvar-boya-renkleri
marshall-sil-pak-duvar-boya-renkleri
marshall-sil-pak-duvar-boya-renkleri marshall-sil-pak-duvar-boya-renkleri
marshall-sil-pak-duvar-boya-renkleri
marshall-sil-pak-duvar-boya-renkleri Marshall Boya Sil Pak Boya Renkleri
marshall-sil-pak-duvar-boya-renkleri Marshall Boya Sil Pak Boya Renkleri marshall-sil-pak-duvar-boya-renkleri
marshall-sil-pak-duvar-boya-renkleri

0 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.