Tarih: 30 Eylül 2020 Konu Sayısı: 1406

Eski Duvar Kağıdını Hızlı Ve Kolay Bir Şekilde Nasıl Kaldırırım

Eski Duvar Kağıdını Hızlı Ve Kolay Bir Şekilde Nasıl Kaldırırım

Eski Duvar Kağıdını Hızlı Ve Kolay Bir Şekilde Nasıl Kaldırırım? Eski duvar kağıdı duvarlara sağlam yapışmışsa,duvar kağıtlarını sökmek zor ve yorucu olabilir. Yeni bir yüzey elde etmek için onlardan kurtulmak genellikle kolay değildir. Daha önce yapılmış duvar kağıdını yapıştırmak için kaliteli tutkal kullanılmışsa bu özellikle sorundur.

Eski Duvar Kağıdını Hızlı Ve Kolay Bir Şekilde Nasıl Kaldırırım

Yeni Duvar Kağıdı İçin Duvarı Hazırlama

Yeni duvar kağıtlarını yapıştırmaya başladan önce eski kağıtların sökülüp duvar yüzeyinin prüzsüz bir hale getirilmesi gerekir,mümkün olduğunca çabuk yapmak istiyorsanız. Bazen duvara bakarak bir karar veririz:Eski duvar kağıtlarınızda kalkan yüzeyler yoksa “Üstte yapabilirsin!”.

Geleneksel yollar

En kolay yol onları ellerinizle yırtmaktır.Duvar kağıdı duvardan soyulmuyorsa aşağıdaki araçları kullanın 

Duvar Kağıdını Hızlı Ve Kolay Bir Şekilde Nasıl Kaldırırım

Bir kaç keskin spatula, bıçakla bile yapabilirsiniz

kenarı onlarla kaldırmak uygundur. Ilık su ile duvarları ıslatın, bir kerede tüm kağıdı çıkarabilirsiniz. Bir buhar püskürtme aleti varsa, eski duvar kağıdının çıkarılmasına çok yardımcı olacaktır.

Önemli! Özellikle ıslatma yöntemi kullanılıyorsa, elektrik anahtarların, soketlerin yakınında son derece dikkatli şekilde çalışmak gerekir.

SU KULLANILIRSA Su, eski duvar kağıtlarının kaldırılmasına yardımcı. olacaktır. Sıcak veya ılık olmalı sökmek istediğniz duvarın alanını rulo veya süngerle nemlendirin. Kağıdın kuruması için 5 dakika bekleyin. Islanan alanı çıkarın. eski duvar kağıdı çıkarılırken, bir sonraki çalışma alanını ıslatın.

duvar kağıdı sökmek için buhar kullanın

Buhar yöntemi ile kolay duvar kağıdı sökme işlemi n11 ve bir çok online alış sitelerinde bu bunun gibi benzeri buharlı kağıt sökme yöntemini buhar sayesinde kolayca yapabilirsiniz.

1 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.