Hemen Oku
Hasır Mobilyalar Nasıl Temizlenir

Hasır Mobilyalar Nasıl Temizlenir

hasir mobilya temizligi

Hasır Mobilyalar Nasıl Temizlenir

En azından yılda bir kere,yaz aylarında yazlığınızın bahçesinde ve balkonlarınızda kullansanızda yazlık hasır mobilyalarınızı nasıl temizlemeniz konusunda size fikirler hazırladık. En sevdiğiniz yazlık mobilya parçalarını bu yaz kullanılmaya hazır olmasını sağlamak için hasır mobilyalarınızı temizliğini ve onarımını pratik bir şekilde nasıl yapabilirsiniz.

Hasır Mobilyalar Kuru Tutun

Açık hava mobilyalarından olan, doğal hasır (rattan, söğüt, baston ve deniz otağısı gibi malzemelerinden yapılmaktadır) yağmur; Çok fazla nem mobilyanızın liflerini zayıflatabilir, derzleri gevşetebilir ve boyayı bozabilir. Bu parçaları yazın kullandıktan sonra kapalı alanlarda nemsiz ortamlarda muhafaza etmelisiniz.

Düzenli Olarak Temizleyin

Bir hasır mobilya parçasını temizlemek için, elektrikli süpürge veya fırça yardımı ile tozu temizleyin, sonra nemli bir bezle parçayı silin. İnatçı solüsyon, kirleri ılık suyla sabunladığınız bir bez yardımı ile yüzeylerini çok ıslatmadan silin.

Güneş’e Dikkat Edin

Normal bakımla bile, dış mekan mobilyaları zaman içinde yıpranmış görünebilir. Güneş ışığı, doğal hasırlarda solmaya ve çatlamaya neden olduğundan güneş gören mobilya parçalarınızın sandalyeleri ve masanızın yerlerini değiştirin. Liflerini güçlü kalmasını sağlamak için birkaç ayda bir limon yağı ile de silebilirsiniz.

BU KONU İLGİNİZİ ÇEKTİ Mİ
sonbahar ve kis renk kombinleri 1 sonbahar ve kis renk kombinleri 1

gif base64 R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw

Tepkiniz Nedir?
Beğendim
0
Güzel
0
İlginç
0
Kötü
0
Yalan
0

DekorasyonBilgisi Copyright © 2010 Tüm Hakları saklıdır. Konuları ve Resimleri Kaynak Göstermeden Kopyalamak Yasaktır.

Yukarı Kaydır