Tarih: 22 Ekim 2019 Konu Sayısı: 1496

Salon Dekorasyonunda Kullanılacak Aksesuarlar

Salon Dekorasyonunda Kullanılacak Aksesuarlar

Salon Dekorasyonunda Kullanılacak Aksesuarlar

Salonunuz ister büyük olsun ister küçük olsun dekorasyonunda kullanacağınız tamamlayıcı aksesuarlar sınırsız denebilecek kadar çoktur. Aksesuarların çok fazla sayıda olması seçimide zorlaştırır. Aksesuar seçerken dekorasyonun genel tasarım çizgisine uyumlu olması gerekir. Aksesuarların kullanım biçimi odanın stiline göre değişiklik göstermeli örneğin klasik döşenmiş bir mekanda geçmişi çağrıştıran çok sayıda aksesuarlar kullanılmalı, modern tasarımlı bir salonda az ve öz sayıda aksesuarlar kullanılmalı, aksesuarların sayısı kadarda tasarımın genel çizgilerini çağrıştırmalıdır.

Salon Aksesuarları

Salonunuzda aksesuarların yerini belirlerken farklı mimari özellik taşıyan stillerden faydalanabilirsiniz. Örneğin duvarlara uygulanan nişler girintiler çıkıntılar kolonlar ve raf sistemleri dekoratif aksesuarlarınızı serigilemek için etkili bölümlerdir. Duvar kağıdı olan yüzeylere daha az sayıda süssüz aksesuarlar kullanmaya özen gösterin. Eni dar bir oda da büfenin üzerine veya bir tablonun karşı duvarına koyacağınız ayna odanın daha büyük ve dekoratif görünmesini sağlayabilir. Yalnız unutmayın boş bir duvarı ayna ile hareketlendirmek iyi bir fikir olabilir fakat ayna boş bir duvara yansıtılıyorsa bu gereksiz bir boşluk hissi verebilir. Sizin için hazırladığımız salon aksesuar dekorasyonlarından esinlenerek sizde kendi tarzınızı salonlarınıza yansıtabilirsiniz. Galerimize bir göz atın.

Salon Dekorasyonunda Kullanılacak Aksesuarlar Salon Dekorasyonunda Kullanılacak Aksesuarlar Salon Dekorasyonunda Kullanılacak Aksesuarlar Salon Dekorasyonunda Kullanılacak Aksesuarlar Salon Dekorasyonunda Kullanılacak Aksesuarlar Salon Dekorasyonunda Kullanılacak Aksesuarlar Salon Dekorasyonunda Kullanılacak Aksesuarlar Salon Dekorasyonunda Kullanılacak Aksesuarlar Salon Dekorasyonunda Kullanılacak Aksesuarlar

0 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.