Modern Küçük Daire Dekorasyon Stilli

Modern Küçük Daire Dekorasyon Stilli Rahat modern bir atmosfer oluşturulan dekorasyonda, renk ve malzemeler  ilgi çekici bir kombinasyon  sergiliyor. Açık plan yaşam ve yemek alanı zarif ve etkileyici bir daire dekorasyonu Beyaz lake duvardan duvara yapılan yaşam ünitesi, tüm ihtiyacı karşılayacak şekilde planlanmış aile ve misafirler birlikte vakit geçirmek için iki rahat kanepe bir yemek masası arka planda beyaz bir mutfak kombine edilmiş depolama alanı akıllıca gizli ve duvara monte dolaplar kapıları otomatik buton kontrolü yardımı ile yukarı doğru açılmaktadır.

Evin dekorasyonunda ilginç geometrik desenler kullanılarak, turuncu renk düzeni seçilerek planlanan genç  odası, olağanüstü duvar ünitesi hemen dikkatinizi çekiyor. Modern Küçük Daire Dekorasyon Stilli yatak odasında yatağın arkasına şekil verilerek deri kaplaması yapılmış yatağın karşına duvar boyunca yapılan raflı tv ünitesi çok şık olmuş,banyoda desenli duvar kağıdı düşünülmüş büyük bir ayna kullanılan banyoda banyonun daha büyük görünmesi sağlanmış. Modern dekorasyon stilleri kullanılan daireyi galerimizden bir göz atın.

yatak odası dekorasyon modelibüyük aynalı banyodesenli duvar kağıt banyogeometrik-desenli-genc-odasi-turuncu geometrix-design-daire büyük boy aynası lüks mutfak dizayn lüks büyük mutfak modern daire dizayn

Aşağıdaki Konular İlginizi Çekebilir