Tarih: 16 Ekim 2019 Konu Sayısı: 1495

Mor ve Lila Renkli Oda Renk Dekorasyonları

Mor ve Lila Renkli Oda Renk Dekorasyonları

Mor ve Lila Renkli Oda Renk Dekorasyonları

Mor renk oda tasarımları için harika bir renk tarzı. Odaya lüks ve görsellik eklemek için iyi bir tondur  ve dekorasyona aydınlık katar, zengin gösteren koyu tonlar vardır. Koyu mor tonlarını, odaları biraz daha küçük ve daha samimi görünmesini sağlar geniş odalara daha şık ve modernlik katar. Daha açık mor tonlarının kullanalabileceğiniz odalar, yatak odasında, çocuk odasında kullanılabilir.

Renk Eşleştirmeleri Mor rengin uyum sağladığı renkler, mavi, kırmızı, pembe ve yeşil renk tonları ile iyi görünür. Farklı renk kombinasyonlarında tercih etmek mümkün mor renk tonuna bağlı olarak. Yeşil, mavi, kırmızı ya da sarı ile kombinasyonu sağlanabilir. Patlıcan moru rengi, ile sakin mekanlar oluşturabileceğiniz gibi lavanta rengi yatak odalarında genellikle kullanılmaktadır. Mavi, pembe veya yeşil ile eşleştirebilirsiniz. Lila, pembe, gri, ve mavi ile harika görünüyor.

Mor renk siyah gibi nötr, gri, beyaz, krem ve bej ile eşleştirilebilir. Birlikte kullanıldığında tamamlayıcı mor tonları özellikle de birlikte iyi durur. Kontrast renkler Mor boyanmış odalar, turuncu, lacivert, hardal ve diğer zıt renklerle iyi uyum sağlayabilir. Bu renk tonuna aksesuarlarla kontras renkler yaratabilirsiniz. Örneğin yastıklar, kilimler, mobilyalar, cam ve diğer süslemelerle mor boyalı duvarlarınıza kontrast renk düzeni kurabilirsiniz.

Mor ve Lila Renkli Oda Renk Dekorasyonları Mor ve Lila Renkli Oda Renk Dekorasyonları Mor ve Lila Renkli Oda Renk Dekorasyonları Mor ve Lila Renkli Oda Renk Dekorasyonları Mor ve Lila Renkli Oda Renk Dekorasyonları Mor ve Lila Renkli Oda Renk Dekorasyonları Mor ve Lila Renkli Oda Renk Dekorasyonları Mor ve Lila Renkli Oda Renk Dekorasyonları Mor ve Lila Renkli Oda Renk Dekorasyonları Mor ve Lila Renkli Oda Renk Dekorasyonları

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Didem dedi ki:

    Mor ve lila renkler hanımların çok beğendiği renk tonları olduğu için her dekorasyonda dikkat çekici ve modern duruyor