Tarih: 19 Ekim 2019 Konu Sayısı: 1496

Modern Şık Ve Dekoratif İç Dekorasyon Fikirleri

Modern Şık Ve Dekoratif İç Dekorasyon Fikirleri

Modern Şık Ve Dekoratif İç Dekorasyon Fikirleri

Bir evin iç tasarım dekorasyonunda bazı temel öğeler kullanılarak herkes tarafından uygulanabilir. Buradaki  bilgileri uygulayın ve kısa zamanda sizde başarılı ve hayran olacağınız, iç tasarım güzelliğine kavuşacaksınız. Maliyeti, bir projeye girişmeden önce dikkate almak önemlidir. Bir dekorasyona başlamak zor ve maliyet korkusundan size kabuslar yaşatabilir.

Küçük ayrıntıların göz üzerinde önemli bir etkisi vardır. Bir odayı hissedilebilir şekilde değiştirmek için odaya bir kaç küçük özellik seçerek, büyük bir dikkat çekicilik eklenebilir. Örneğin, donanım, aydınlatma armatürleri veya perdeler gibi unsurları seçerek ve koordine ederek birleşik bir dekoratif tema oluşturmak mümkündür.

Ev İç Dekorasyon Fikirleri

Mutfakta; mutfağın tümünü yenilemek yerine, dolapların kapaklarını değiştirmek mutfakta  yeni bir stil oluşturmak için en kolay ve maliyeti az bir yoludur. Geleneksel ahşap kapakların aksine mutfağın, parlak görünmesi için cam kapaklar kullanmaya çalışın. Daha fazla görsel çekiciliği, mutfak dolap kapaklarıyla bir vurgu eklemiş olursunuz. Eğer bir oda dekorasyonu yapacaksanız başlamadan önce, o odayı ne amaçla kullanılacak düşünülmeli odanın kaç kişi tarafından kullanılacağı düşünülmeli. Yatak odası tasarlarken oturma odası tasarımı sırasında düşünülen aile fertlerinin dışında gelecek arkadaş ve akrabalar düşünülmeli, bu tarz düşüncelerle dekorasyonu yapılacak alanlar daha kullanışlı ve fonksiyonel olacaktır.  Sizin için hazırladığımız görsel dekorasyon örnekleri aşağıda kombineli ve hoşunuza gidecek yenilikçi çizgiler taşıyan dekorasyon stillerini inceleyerek fikirler edinin.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.