Evinizin Dekorasyonu İçin Basit Fikirler

Evinizin Dekorasyonu İçin Basit Fikirler 1

Evinizin Dekorasyonu İçin Basit Fikirler Evinizin dekorasyonu için renk seçimi yapmak istiyorsanız ve kararsızsanız size en iyi ip ucunu giyim tarzınızdaki renk seçiminiz. Sevdiğiniz renk tonunun ip ucunu verecektir. Gardırobunuzu açın ve giyim tarzınızda en çok tercih ettiğiniz renkleri inceleyin ve en çok sevdiğiniz renk tonunu giyiminizde seçtiğiniz renklerde bulacaksınız. sevdiğiniz renklerden 3-5 tanesini seçin. Ayrıca dekorasyonda dikkat çekiciliği arttırmak dekorasyonunuzda kullanacağınız aksesuarın renk karışımına eklemek için sevdiğiniz renklerin dışına çıkmayı öneriyoruz.

Dekorasyonda Renk Seçimi

Oda dekorasyonunda tek bir renk seçmek yerine uyumlu bir kaç rengi kombinelemek oda dekorasyonuna renklilik ve hareketlilik katacaktır. Odanızı bir çok farklı aksesuar ile doldurmak yerine, birbirini güzelce tamamlayan daha az aksesuar parçaları seçmeniz daha iyi olur. Bu şekilde odanıza dağınık bir görünüm vermekten kurtarır.

Yemek Odası Dekorasyonu

Oturma odasının yanı sıra, ailenin üyelerinin birlikte zaman geçirdiği özel bir yer yemek odasıdır. Çoğu ailenin birlikte yemek yedikleri alanda şıklık, sıcak ortam ve romantizme odaklanılmalıdır. Aydınlatma armatürlerinin seçimi bunda büyük etkisi olacaktır.

Dekorasyona Yenilik Katmak

Evinizin eski püskü ve dekorasyonun kötü göründüğünü düşünüyorsanız şık ve benzersiz bir şekilde yenilemek istiyorsanız, işte sizin için birkaç ipucu.Bir odanın dekorasyonunu yenilemek sadece mobilyalarını değiştirmekle olduğunu düşünmeyin. Bütçeniz mobilyaları yenilemek için uygun değilse oda dekorasyonunu farklı yollarla değiştirebilirsiniz. Eşyaların yerlerini değiştirin koltuklarınızı bulunduğu yerden farklı yönde değiştirin aksesuarlarınızıda aynı şekilde değiştirin odanızın rengini değiştirin. Duvarlarınıza tablo ayna çerçevesi ekleyin bu değişiklikler odanızda değişik bir görünüm sağlayacak ve odaya farklı görsellik kazandıracaktır.
Koltuklarınızı yenileyemiyor veya kumaşlarını değiştiremiyorsanız daha az maliyetli bir seçenek olan koltuklarınızın kırlentlerini yenileyin. Koltuk kumaşınıza kombin yapabileceğiniz bir kumaş rengi seçerek kırlentleri yenileyin. Bu alışık olduğunuz görünüme farklılık katacaktır.

Evinizin Dekorasyonu İçin Basit Fikirler

Aşağıdaki Konular İlginizi Çekebilir