Koltuk Yüzü Değiştirme İp Uçları

0 Paylaşımlar

Koltuk Yüzü Değiştirme İp Uçları Oturma gruplarınızın, sandalye, berjer, puf gibi mobilyalarınızın kumaş değişimini yaptırmadan önce dikkat edilmesi gereken en önemli noktalar şunlardır: Koltuk Yüzü Değiştirme İp Uçları Koltuklarınızın ve diğer döşemesini yaptıracağınız mobilyalarınızın iskelet ve ahşap kısımlarının sağlam olması halinde mobilyalarınızın kumaş değişimini yaptırmanız daha sağlıklı olacaktır.

Koltuk kumaş seçimi

Kumaşı değişecek, döşemesi yapılacak oturma grubunun süngerleri ve iç döşeme malzemeleri çökmüş veya yıpranmış ise bu malzemelerin tamamen sökülmesi ve değiştirilmesi gerekmektedir. Koltuğunuzdaki oturma süngeri değişimi yapılacaksa kullanılacak süngerin kaliteli konması için yaptıracağınız döşeme atölyesine önemle bildirin. Daha önceki konularda işlemiştim, koltuk süngerleri içindeki ham madde yoğunluğuna göre kalitelere ayrıldığını yazmıştım. Döşeme atölyelerinin genelde kullandığı sünger kalitesi 22 danste,28 danste, ve 32 danste dir. Daha yüksek kalitede sünger kaliteleride mevcuttur.

Koltuk süngeri nasıl olmalı

Fakat bu süngerler döşeme maliyetlerini yükselttiği için koltuğunu yaptıracak kişiler  ve koltuk tamircileri tarafından pek tercih edilmezler, sizin için 32 danste sünger kullanımı yeterli olacaktır. Daha alt kalitedeki sünger kullanımı koltuğunuzun oturma süngerinin daha kısa zamanda deforme olmasına sebep olabilir. Sökümü yapılan koltukların iskelet aksamındaki sallanma ve oynamaların yapıştırılarak sağlamlaştırılması için gereken bilgileri koltukçunuza bildirin. Kotuk veya diğer kumaşını değiştirmeyi düşündüğünüz mobilyanın kaç metre kumaş gideceğini ve işçilik fiyatlarını birkaç döşeme atölyesine giderek araştırın.

Koltuk Sünger Kumaş Değişim Fiyatı almak İçin TIKLAYIN

koltuk yüzü değiştirme fikirleri
0 Paylaşımlar

Bir cevap yazın