Hemen Oku
Oturma Odası Koltuk Takımları Tercihleri

Oturma Odası Koltuk Takımları Tercihleri

foam lg

Oturma Odası Koltuk Takımları Tercihleri

Oturma odalarındaki koltuk takımları bazı ev hanımları için görselliğin ön planda olması bazı ev hanımları için rahatlığın ön planda olması gerektiğini savunmakta  fakat tasarlanan koltuk takımlarında hepsini bir arada bulmak çok zor olabiliyor. Görsel olarak çok hoş olan bir oturma grubu rahatlık yönünden iyi olmayabiliyor.

Fakat günümüzdeki teknolojik gelişmeler sayesinde görsellik ve oturma rahatlığı arttırılmakta oturma guruplarındaki rahatlığı yakalamamızın en önemli faktörlerinden birside koltuğumuzda kullanılan süngerin kalitesi koltuk süngerleri kalite olarak sınıflara ayrılmakta beyaz süngerler gri süngerler ve kuş tüy süngerler olarak sınıflara ayrılmakta beyaz süngerler kalite olarak düşük süngerlerdir.
Bu süngerler koltuklarımızın arka kısımlarına kumaş altlarına kullanılan süngerlerdir, kumaşın altında yumuşak doku yaratmasını sağlamak amaçlı kullanılmaktadır.Oturma minderi olarak kullanılan süngerler dört sınıfa ayrılmaktadır 22 danste 28 danste,32 danste süngerler hr süngerlerdir,22 danste süngerler gri sünger sınıfında düşük kalitede süngerlerdir.
Koltuk minderinde Döşeme atölyeleri tarafından fazla kullanılmaz zayıf oldukları için süngerin çökme ve deforme olması çabuk olduğu için tercih edilmez 22 danste süngerler genellikle koltuğumuzun kol kısımlarında ve yataklı takımların her zaman kullanılmadığı için somya kısmında kullanılmaktadır.28 danste ve 32 danste süngerler koltuk döşeme atölyelerin kullanılan sünger sınıflarıdır.28 danste süngerle 32 danste sünger arasındaki fark nedir.Süngerin içindeki hammaddenin yoğunluğudur,örneğin sizin anlayacağınız şekilde bir örnek vereyim 28 danste süngeri 5 yıl deforme olmadan kullanıyorsanız 32 danste süngeri 10 yıl kullanabilirsiniz.
gif base64 R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw

hr süngerler 32 dansteninde üstündedir 36,45 danste gibi bu süngerlerin maliyetleri yüksek olduğu için bu sünger sınıfları çok kaliteli oturma grubu imalatı yapan mobilyacılar ve döşeme atölyeleri tarafından kullanılmakta dır.Bu süngerleri deformasyona uğramadan ebedi kullanabilirsiniz.
gif base64 R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw

BU KONU İLGİNİZİ ÇEKTİ Mİ
Rapsodi Modern Oturma Grupları rapsodi recital koltuk takimi rapsodi recital koltuk takimi

HR Sünger Özel Kesim Koltuk Minderi
gif base64 R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw

Tepkiniz Nedir?
Beğendim
0
Güzel
0
İlginç
0
Kötü
0
Yalan
0
Yorumları Göster (3)
  • Oturma odası koltuk takımı seçerken dikkat etmemiz gerekenler hakkında bilgi verdiğiniz için teşekkürler sünger kalitesi hakkında verdiğiniz bilgiler baya faydalı oldu.

  • oturma odası koltuk takımı seçimi gerçekten çok önemli ben oturma odam için aldığım koltuk takımına görüntüsünü çok beğendiğim için aldım fakat oturma odamdaki koltuğumun oturma rahatlığı hiçte iyi değil rahat bir koltuk değil oturma odası koltuk seçerken görünümün yanı sıra oturma rahatlığınıda göz önünde bulundurmalarını tavsiye ediyorum benim gibi görünüme önem verip koltuğun sünger yumuşaklığına ve oturum rahatlığına dikkat etmezlerse rahat bir oturma odası koltuğuna sahip olamayabilirler

  • Oturma odası koltuk modeli seçim çok önemli her gün kullanıldığı için rahat ve kaliteli olması gerekiyor. Buradaki koltuk modelleride güzel iyi ve kaliteli görünüyor.

DekorasyonBilgisi Copyright © 2010 Tüm Hakları saklıdır. Konuları ve Resimleri Kaynak Göstermeden Kopyalamak Yasaktır.

Yukarı Kaydır