Bizimle iletişime geçin

Dekorasyon Fikirleri

Koltuk Yüzü Değiştirme İp Uçları

Yayın Zamanı

Tarih

Koltuk Yüzü Değiştirme İp Uçları

Oturma gruplarınızın, sandalye, berjer, puf gibi mobilyalarınızın kumaş değişimini yaptırmadan önce dikkat edilmesi gereken en önemli noktalar şunlardır: Koltuk Yüzü Değiştirme İp Uçları Koltuklarınızın ve diğer döşemesini yaptıracağınız mobilyalarınızın iskelet ve ahşap kısımlarının sağlam olması halinde mobilyalarınızın kumaş değişimini yaptırmanız daha sağlıklı olacaktır.

Koltuk kumaş seçimi

Kumaşı değişecek, döşemesi yapılacak oturma grubunun süngerleri ve iç döşeme malzemeleri çökmüş veya yıpranmış ise bu malzemelerin tamamen sökülmesi ve değiştirilmesi gerekmektedir. Koltuğunuzdaki oturma süngeri değişimi yapılacaksa kullanılacak süngerin kaliteli konması için yaptıracağınız döşeme atölyesine önemle bildirin. Daha önceki konularda işlemiştim, koltuk süngerleri içindeki ham madde yoğunluğuna göre kalitelere ayrıldığını yazmıştım. Döşeme atölyelerinin genelde kullandığı sünger kalitesi 22 danste,28 danste, ve 32 danste dir. Daha yüksek kalitede sünger kaliteleride mevcuttur.

Koltuk süngeri nasıl olmalı

Fakat bu süngerler döşeme maliyetlerini yükselttiği için koltuğunu yaptıracak kişiler  ve koltuk tamircileri tarafından pek tercih edilmezler, sizin için 32 danste sünger kullanımı yeterli olacaktır. Daha alt kalitedeki sünger kullanımı koltuğunuzun oturma süngerinin daha kısa zamanda deforme olmasına sebep olabilir. Sökümü yapılan koltukların iskelet aksamındaki sallanma ve oynamaların yapıştırılarak sağlamlaştırılması için gereken bilgileri koltukçunuza bildirin. Kotuk veya diğer kumaşını değiştirmeyi düşündüğünüz mobilyanın kaç metre kumaş gideceğini ve işçilik fiyatlarını birkaç döşeme atölyesine giderek araştırın.

Koltuk Sünger Kumaş Değişim Fiyatı almak İçin TIKLAYIN

koltuk-yuzu-degistirme-ip-uclari

Advertisement
Yorum yapmak için tıklayın

Konuya Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daire Dekorasyonları

Yaşam Alanlarınızı Canlı Renklerle Güzelleştirin

Yayın Zamanı

Tarih

Yazan

Yaşam Alanlarınızı Canlı Renklerle Güzelleştirin

Yaşam alanlarınızı canlı renklerle daha güzel görünümlere kavuşturun renkler dekorasyonun görselliğini arttıran en önemli etkenlerindendir. Şimdilerde dekorasyon stilleri renklerle daha şık ve dikkat çekici görünüyor. Eski alışılmış renkler dekorasyonlarda daha canlı renklere yerini bırakıyor. Canlı renklere örnek verecek olursan en çok tercih edilen renk tonları, fuşya,sarı,yeşil,turuncu,pembe,mor ve lila gibi bir çok renk tonları dekorasyonlarda kullanılmaktadır.


Renkli Koridor Kapıları

Koridorlarınıza açılan kapılarınızı çok canlı renklerle boyamaya nedersiniz? Sizde aşağıdaki görsellerden esinlenerek evinizin koridorlarına açılan kapılarının renga renk olmasının nasıl duracağını hayal edin.


Oturma Odalarında Canlı Renk Kullanımları

Oturma odalarınızda canlı renk kullanımı nasıl olur. Renkleri nasıl kullanacaksınız.Canlı renkleri koltuk üzerinideki kırlentlerde veya farklı aksesuarlarınızda canlı renk tonlarını ortama dikkat çekicilik katması adına kullanabilirsiniz. Aşıdaki görsellerden oturma odanızda renk kombinasyon fikirlerinden esinlenin…

Okumaya devam et

Aydınlatma

İlginç Dekoratif Salon Avize Modelleri

Yayın Zamanı

Tarih

Yazan

İlginç Dekoratif Salon Avize Modelleri

Yaşam alanlarının aydınlatma aksesuarlarından olan avizeler, her alana farklı kullanım tarzlarıyla yaşam alanlarımızı aydınlatırlar, bu konumuzda dekoratif görünümleriyle salon ve misafir odanıza aydınlatmanın yanı sıra görünümleriyle dikkat çekecek modern,dekoratif,vintage,ilgi çekici salon avize modellerini sizin için araştırdık. Şimdilerde metal ve led ışıklı avize tarzlarının çok popüler olduğunu söyleyebiliriz. Farklı tasarım modelleri ilginç geometrik ve simetrik görünümleri salonlarınıza ve misafir odanıza ilgi çekicilik katacak, avize modelinizde bir yenilik arıyorsanız. Metal aksanlı salon avize modellerine hazırladığımız galeriden göz atın.

 

Okumaya devam et

Dekorasyon Fikirleri

Saten Yatak Örtüsü Modelleri Renkleri

Yayın Zamanı

Tarih

Yazan

Saten Yatak Örtüsü Modelleri Renkleri

Yatak odalarının görselliğini arttıran en önemli tekstil ürünlerinden olan yatak örtüleri farklı kumaş yapıları ve desenleriyle yataklarınızın görünümüne şıklık getirdiği gibi yatak odanızında havasını değiştirmekte Bu konumuzda sizin için hanımların bildiği bir marka olan Madame Coco’nun farklı dokunuş hissi veren dikkat çeken nakış işlemeleriyle Matte Saten yatak örtülerini sizin için araştırdık.

Renk renk desenleriyle yatak odalarınızda sadeliğin ve tarzın görsel ambiyansını yaratacak. Evinizin havasını değiştirecek nude renklerde çok amaçlı örtüler tam size göre! Yatak örtülerinin dokuma ve örme seçenekleriyle ister nostaljik bir tarz yaratın isterseniz kadife ve dantelli yatak örtüleriyle kendinizi şımartın.Renkli bir yatak odası istiyorsanız Madame Coco’nun renkli yatak örtülerinden birini seçmekle başlayın. Hazırladığımız galeriden Madame Coco’nun saten yatak örtüsü modellerini inceleyin.

Okumaya devam et

Koltuk Dekorasyonları

Mutfak Dekorasyonları

Advertisement

Popüler Konular