Tarih: 01 Ekim 2020 Konu Sayısı: 1406

Çekyat Kanepe Mekanizma Değişimi

Çekyat Kanepe Mekanizma Değişimi

Çekyat Kanepe Mekanizma Değişimi çekyat Kanepe Mekanizma Değişimi (makas) mekanizmasını nasıl değiştirebilirsiniz. Çekyatların mekanizma aksanları aç kapa aç kapa bozulur ve açılıp kapanmaz hale gelir. Bu mekanizmaları değişimini kendiniz veya bir koltuk döşeme atölyesine yaptırabilirsiniz. Bu mekanizma sistemleri mobilyanızın üretim firması tarafından farklı açılıp kapanma şekillerine sahip mekanizma modelleri kullanılmaktadır. Hepsinde aynı mekanizma bulunmamaktadır.

Çekyat mekanizma fiyatları

Çekyat ve kanepelerde genelde kullanılan adına mekanizma veya makas denen modelleri, büyük japon adı verilen mekanizma kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra kolsuz japon, süper japon, küçük japon, takoz makas, cıtcıt, meltem makas kullanılır. Çekyat makası Fiyatları boyutlarına ve modeline göre değişmektedir. 20 tl den 65 tl fiyat aralıklarında satılan mekanizmalar, koltuk malzemesi satan yerlerde bulabilirsiniz. Mekanızmayı satın almaya gitmeden önce mekanızmayı kendiniz değiştirmeyi düşünüyorsanız bir tanesini sökerek numune ile gitmenizde fayda vardır. Bazalarınızın makaslarıda değişik modellere sahiptir. Bazalarınızın yatak kısımlarının havada durmamasının sebebide amartisörlerinin patlamasından dolayı havada durmazlar amortisör değişiminden sonra bu sorundan kurtulabilirsiniz. Unutmadan söyleyeyim amartisörlerde yatak büyüklüğüne göre basınçları kaldırma kuvetleri değişmektedir. Bazanızın üzerine takılan amartisör basıncının aynısından almalısınız.

cekyat-makaslari
1 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Şükrü dedi ki:

    Benim çekyatımın makasları bozulmuştu kendim değiştirmek istedim değiştirmek beni bir hayli zorladı ama değiştirmeyi başardım.