Tarih: 25 Mayıs 2019 Konu Sayısı: 1470

Evinize Renkli Bahar Havası Yaratma Fikirleri

Evinize Renkli Bahar Havası Yaratma Fikirleri

Evinize Renkli Bahar Havası Yaratma Fikirleri

İlkbaharın gelmesi ve yaza yavaş yavaş yaklaşmamız, ılık ve taze hava hissi doğanın sıcaklaşmaya doğru gidişi iç dekorasyonunuzda yenileme zamanının habercisi gibi. Canlı tonlar ile, çiçek ve doğal motifleri, yeşil bitkileri birleştirerek oldukça renkli doğal çiçek desenleri kullanmak güzel, hoş bir ambiyans olacaktır. Kışın kasvetli ve karanlığından sizi kurtaracak yaşam alanlarınıza yeni bir görünüm verecek size ve evinize ilkbahar havasını  getirecektir.

Bahar Ve Yaz Aylarına Özel Dekorasyon Fikirleri

iç dekorasyonunuzun canlılığını arttıracak evinize basit dekorasyon ipuçları kullanarak bahar ruhunu  getirmenize yardımcı olacak ilham verici dekorasyon fikirlerini aşağıda keşfedin.Evinizin uygun gördüğünüz bölümlerine tablolar güzel vazo ve mobilya aksesuarları, küçük bitkiler ve çiçekler yerleştirin, iç dekorasyonunuz  nötr renklerde ise, baharın renkli dokunuşları ile dekorunuzu canlandırmak sizin için fırsat olacaktır.
Örneğin kırmızı ve pembe, renk tonları ile herhangi bir odanıza baharın güzel çiçek cazibesini getirmek mümkün olacaktır. Beyaz bir arka plan üzerinde kullanıldıkları takdirde bu iki renk, kesinlikle bir anda odaya neşe verecektir. Oturma odanızın renkleri ile oynamak isterseniz. Kanepenizin üzerine renkli minderler ekleyebilir veya duvara parlak renkli bir şerit boya çekebilirsiniz. Kompile oturma odanızda renk değişimine gidecekseniz. Yeşil, pembe ve sarı kombinasyonunu deneyin; Sizin ruhunuzu yenileyecek çarpıcı renklerin karışımıdır. Eğer yemek odası için doğadan  bir renk dokunuşu eklemek istiyorsanız,Evinizde hoş bir bahar ambiyansı çağrıştırmak için, beyaz, bej ve yeşil gibi doğal renkler kullanabilirsiniz. Atmosfer doğal ve oldukça şık olacaktır. Şimdi aşağıdaki ilham verici bahar dekorasyon fikirlerini görelim.

yaz dekorasyon örnekleri evinize renkli bahar havası yaratma fikirleri - bahar yaz dekorasyonu - Evinize Renkli Bahar Havası Yaratma Fikirleri yazlık dekorasyon fikirleri evinize renkli bahar havası yaratma fikirleri - cicek temali oda - Evinize Renkli Bahar Havası Yaratma Fikirleri bahar ve yaza özel oda dekorasyon evinize renkli bahar havası yaratma fikirleri - evde bahar havasi yaratma - Evinize Renkli Bahar Havası Yaratma Fikirleri yaza özel dekorasyon fikirleri evinize renkli bahar havası yaratma fikirleri - odaya renk katma - Evinize Renkli Bahar Havası Yaratma Fikirleri renkli yaz ev dekorasyon evinize renkli bahar havası yaratma fikirleri - odaya renk secimi - Evinize Renkli Bahar Havası Yaratma Fikirleri bahar ve yaz dekorasyon evinize renkli bahar havası yaratma fikirleri - oturma odasi renkli dokunus - Evinize Renkli Bahar Havası Yaratma Fikirleri yazlık nevresim evinize renkli bahar havası yaratma fikirleri - renkli bahar ambiyansi - Evinize Renkli Bahar Havası Yaratma Fikirleri
yazlık yatak nevresim takımı evinize renkli bahar havası yaratma fikirleri - renkli yaz dekoru yaratma - Evinize Renkli Bahar Havası Yaratma Fikirleri yazlık yemek masası tasarımı evinize renkli bahar havası yaratma fikirleri - renkli yemek odasi - Evinize Renkli Bahar Havası Yaratma Fikirleri

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz