Tarih: 03 Aralık 2020 Konu Sayısı: 1416

Yüzme Havuzu Modelleri Ve Maliyetleri

Yüzme Havuzu Modelleri Ve Maliyetleri

Yüzme Havuzu Modelleri Ve Maliyetleri Havuz yaptırmak, temizliğini ve bakını yapmak külfetli ve maliyetli bir iş olsa’da havuza girmek havuz başında keyifli zaman geçirmek en zevkli iştir. Yazlığınıza veya bahçeli evinize havuz yaptırmayı düşünüyorsanız. Farklı mimari tasarımlara sahip havuz modellerini bir araya topladık. Hepsi birbirinden çekici havuz modellerini fikir amaçlı hazırladık.

Gömme Yüzme Havuz Yaptırmanın Maliyetleri Nedir.?

Gömme tabir edilen yüzme havuzu yaptırmanın maliyetini etkileyen bazı faktörler vardır.
Yüzme havuzunun boyutları yapılacağı alan ölçüleri havuz fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında gelir. Yüzme havuzu ölçüleri ne kadar büyükse havuz fiyatları da o kadar artar. Yüzme havuzu ölçüleri de genel olarak evin büyüklüğü ile doğru orantılı olarak yaptırılır. Bu, ev ve havuz arasında görsel bir bütünlük sağlar.

Havuz Yaptırma Fiyatları

Yapılacak havuzun zemininde kullanılacak malzemeler havuz fiyatlarını etkileyen bir diğer faktördür. Beton, fayans ya da vinil gibi malzemeler seçebilirsiniz. Ancak bu farklı malzemeler maliyetlerde değişiklik yaratır. Beton havuz, vinil ile yapılacak olan havuzdan daha pahalıdır. Farklı maliyetlere sahip bu malzemelerden bütçenize en uygun olanı seçmek için yüzme havuzunu yaptırmak için anlaştığınız firma ile bu konu hakkında önceden konuşmanız önemlidir. Yüzme havuzu yaptırma maliyetleri deminde dediğimiz gibi kullanılan malzemeye ve büyüklüğe göre değişmektedir. 20 bin tl den 50 tl ve hatta daha yukarılara tırmanan maliyetlere ulaşmaktadır.

havuz modelleri
havuz modelleri
havuz modelleri
havuz modelleri
havuz modelleri
havuz modelleri
havuz modelleri
havuz modelleri
havuz modelleri
havuz modelleri
havuz modelleri
havuz modelleri
havuz modelleri
havuz modelleri
3 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Haluk dedi ki:

    Bir ara bende yazlığımın bahçesi için yaptırmayı düşünmüştüm. Maliyetleri beni aştı bakımı ve kullanımıda gözümü korkuttu fakat yinede düşünüyorum yazın havuz başında keyif geçirmek herşeye değer her halde fakat verdiğiniz havuz örnekleri gerçekten şahane buldum.

  2. Leman dedi ki:

    Yüzme havuzu modelleri gerçekten çok güzel evlerde güzel havuzlarda insanın yüzesi geliyor.

  3. zeynep dedi ki:

    Bu yüzme havuzu modelleri harika keşke bahçeli bir yerimiz olsada böyle bu havuz modellerinden bir tane yaptırsak