Kapat

Yüzme Havuzu Modelleri Ve Maliyetleri

Anasayfa Mimari Tasarımlar Yüzme Havuzu Modelleri Ve Maliyetleri
Yüzme Havuzu Modelleri Ve Maliyetleri 1

Yüzme Havuzu Modelleri Ve Maliyetleri

Havuz yaptırmak, temizliğini ve bakını yapmak külfetli ve maliyetli bir iş olsa’da havuza girmek havuz başında keyifli zaman geçirmek en zevkli iştir. Yazlığınıza veya bahçeli evinize havuz yaptırmayı düşünüyorsanız. Farklı mimari tasarımlara sahip havuz modellerini bir araya topladık. Hepsi birbirinden çekici havuz modellerini fikir amaçlı hazırladık.

Gömme Yüzme Havuz Yaptırmanın Maliyetleri Nedir.?

Gömme tabir edilen yüzme havuzu yaptırmanın maliyetini etkileyen bazı faktörler vardır.
Yüzme havuzunun boyutları yapılacağı alan ölçüleri havuz fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında gelir. Yüzme havuzu ölçüleri ne kadar büyükse havuz fiyatları da o kadar artar. Yüzme havuzu ölçüleri de genel olarak evin büyüklüğü ile doğru orantılı olarak yaptırılır. Bu, ev ve havuz arasında görsel bir bütünlük sağlar.

Havuz Yaptırma Fiyatları

Yapılacak havuzun zemininde kullanılacak malzemeler havuz fiyatlarını etkileyen bir diğer faktördür. Beton, fayans ya da vinil gibi malzemeler seçebilirsiniz. Ancak bu farklı malzemeler maliyetlerde değişiklik yaratır. Beton havuz, vinil ile yapılacak olan havuzdan daha pahalıdır. Farklı maliyetlere sahip bu malzemelerden bütçenize en uygun olanı seçmek için yüzme havuzunu yaptırmak için anlaştığınız firma ile bu konu hakkında önceden konuşmanız önemlidir. Yüzme havuzu yaptırma maliyetleri deminde dediğimiz gibi kullanılan malzemeye ve büyüklüğe göre değişmektedir. 20 bin tl den 50 tl ve hatta daha yukarılara tırmanan maliyetlere ulaşmaktadır.

dekoratif-havuz-modeleri yüzme havuzu fiyatları
havuz-modelleri bahce-havuz-modelleri luks-havuzlar havuz-yaptirma-fiyatlari havuz-yapan-firmalar havuz-firmalari
Yüzme Havuzu Modelleri Ve Maliyetleri 2 havuz-maliyetleri havuz-kaca-yaptirilir yüzme havuzu tasarımları
havuz-modelleri modern-havuz-tasarimlari buyuk-havuzlar yuzme-havuzu-maliyetleri yuzme-havuzu-modelleri ucuz-havuz-yaptirma

“Yüzme Havuzu Modelleri Ve Maliyetleri” üzerine 3 yorum

  1. Haluk says:
  2. Leman says:
  3. zeynep says:

Yorumlar kapalı.