Tarih: 29 Ekim 2020 Konu Sayısı: 1410

Bahçenize Dekoratif Süs Havuzu Oluşturma Fikirleri

Bahçenize Dekoratif Süs Havuzu Oluşturma Fikirleri

Bahçenize Dekoratif Süs Havuzu Oluşturma Fikirleri Evinizin yazlığınızın bahçesi varsa bahçe süsleme konusunda yapılabilecek uygulamalar arasında bahçenizin büyüklüğüne ve konumuna bağlı olarak bahçenize dekoratif süs havuzu oluşturabilirsiniz. Bahçe için süs havuzları seçerken elinizdeki imkan ve olanakların da gözden geçirilmesi çok önemlidir. Süz havuzları bahçenin büyüklüğüne bağlı olarak minyatür olabileceği gibi büyük, şelaleli, farklı tasarımlara sahip havuz modelleride düşünebilirsiniz.

Bahçe İçin Süs Havuzları

Süs havuzları ve etrafındaki bitki, yol, aksesuar gibi faktörlerin dizaynı aile bireyleri ile birlikte düşünülmeli, bir bütün olarak dizayn edilmelidir.Bahçenize Dekoratif Süs Havuzu Oluşturma Fikirleri Süz havuzu inşası için kendi kendinize yapabileceğiniz pratik ve geri dönüşüme imkan kılan tasarımlar bulabilir ya da profesyonel yardım alabilirsiniz.  Süs havuzları için küçük köprüler, balıklar, çeşitli su bitkileri alarak görsel bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Dekoratif Süs Havuzları

Balıklar, bitkiler ve kurbağalar ile doğal ortam hazırlayarak kendi doğal ortamınızı oluşturabilirsiniz. Bahçe için süs havuzları uygulaması yapmak istiyorsanız öncelikle nasıl bir örnek istediğiniz üzerinde durmalı ve karar vermelisiniz. Bazı dizaynlar ekonomik olarak pahalı olacağından maliyet kısmınında iyi araştırılması yerinde olacaktır. Süs havuzu ve daha büyük uygulamaları hazırladığım galerimizden inceleyebilirsiniz.

bahce-sus-havuzlari bahce-sus-havuzlari bahce-sus-havuzlari bahce-sus-havuzlari bahce-sus-havuzlari bahce-sus-havuzlari bahce-sus-havuzlari bahce-sus-havuzlari bahce-sus-havuzlari

0 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.