Tarih: 19 Ekim 2019 Konu Sayısı: 1496

Meltem Bebek Odası Modelleri Ve Renkleri

Meltem Bebek Odası Modelleri Ve Renkleri

Meltem Bebek Odası Modelleri Ve Renkleri

Bebek odasının dekorasyonu tasarlanırken,Yeni doğacak bebeğinizin görme duyusunun bir yaşına kadar tam anlamı ile gelişmeyeceğini aklınızda bulundurun. Yenidoğan bebek odası dekorasyonlarında, siyah ve beyaz renkteki objelerin yüksek kontrastı dikkatini daha çok çekecektir. Üçüncü ayına geldiğinde, bebeğinizin gözleri daha uzakta olan objeler dikkatini çekmeye başlayacaktır. Bebeğiniz dördüncü aya kadar renkli göremez. 30 cm’den uzakta olan hiçbir şeye odaklanamaz. Ancak ana renkleri görmeye başlar.

Bebeğin gördüklerini görmek için, gözlerinizi kısın ve odaya göz gezdirin. Siyah, beyaz, kırmızı gibi renkleri ayırt etmenin ne kadar kolay olduğunu, pastel renklerin nasıl soluklaştığını görün. Hatları net olan desenler de net olmayan desenlere göre daha kolay bir şekilde görülür. Aslında bebek odası dekorasyonu sizin beğenmenizin dışında bebeğinizin memnun kalacağı en güzel şey rahat bir uyku. Beşikler ona istediği konforu ve güveni verecek tarzlarda seçilmeli bu konuya önem veren firma ürünlerini tercih etmenizde fayda var.Bebeğinizin ilk aylarında ona sağlıklı, keyifli ve konforlu bir dinlenme sağlayacak.

Bebek Beşik Modelleri

Meltem bebek odası modellerini size fikir vermek adına araştırdık. Ürünlerine 7 yıl garanti veren ve bebeklere zarar vermeyen Antibakteriyel, antialarjen, antikanserojen boya ve ürün kalitesi tercihe eden Meltem bebek mobilyası Bebeğinizle büyüyen yataklar ile bebek odalarınıza estetik ve rahat bebek odası mobilyaları tasarlıyor. Meltem bebek odası yeni sezon ürünlerini hazırladığımız galeriden inceleyin.

meltem-bebek-odasi-modelleri bebek odasi-besikleri bebek-karyolasi bebek-odasi-mobilya-modelleri bebek-odasi-takimlari bebek-odasi-fiyatlari bebek-odasi-komidin-modelleri yeni-model-bebek-odasi-mobilyalari meltem-bebek-odasi-takimlari en-guzel-bebek-odasi sirin-bebek-odasi-mobilyalari cok-begenilen-bebek-odasi

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.