Yatak Odası Baza Modelleri ve Depolama Fikirleri

0 Paylaşımlar

Yatak Odası Baza Modelleri ve Depolama Fikirleri Bir yatak odasının en önemli ihtiyaçlarından biride depolama alanı özellikle de küçük yatak odalarında en çok ihtiyaç duyulan depolama alanlarını baza ile karşılayabilirsiniz.Yatak Odası Baza Modelleri ve Depolama Fikirleri Yatağın altında gizli bölme, kolay ve güvenli bir şekilde ulaşılabilir görünmez, bir mekanizma ile eşyalarınızı rahatlıkla depolayabilirsiniz.Bazlar kullanım kolaylığı göz önüne alındığında, aynı zamanda rahattır yatak, battaniye, yorgan, yastık, ve çeşitli nesneleri saklamak için idealdir.

Tozdan korunmak için ideal bir depolama sistemidir. Güzel bir başlık modeli ile yatak odanıza modern bir görünüm ve kullanışlı depolama alanına sahip olacaksınız.Tek kişilik ve çift kişilik olan bazalar seçeceğiniz modelin kalitesine yatak ve başlık modeline göre farklı fiyat seçenekleri bulunmaktadır.

Ekonomik modellerini yatak hariç baza ve başlık 1700tl ve 2000tl aralığında bulabilirsiniz. Daha lüks modelleri 2000tl ve 2600 tl fiyat seçenekleri bulunmakta sizin için hazırladığımız galeriden farklı modellerde tasarlanmış baza modellerini inceleyebilirsiniz.

modern-baza-modelleri
modern-baza-modelleri
modern-baza-modelleri
modern-baza-modelleri
modern-baza-modelleri
modern-baza-modelleri
0 Paylaşımlar

Bir cevap yazın