Tarih: 20 Ekim 2020 Konu Sayısı: 1410

Küçük Mutfak Dekorasyon Önerileri

Küçük Mutfak Dekorasyon Önerileri

Küçük Mutfak Dekorasyon Önerileri

Küçük mutfağınızda pişirme ve zaman geçirme kahvaltı ve yemek alanı oluşturmak zorlaşıyor mu? Stüdyo veya küçük bir dairenin mutfağında çalışmak zor ama birkaç küçük mutfak düzenleme fikri ile daha kullanışlı hale getirmeniz için ufak mutfağınızı daha sevimli dönüştürmeniz için fikirler hazırladık. Mutfağınızı yeni, fikirler ile nasıl kullanışlı olacağı konusunda fikirler önerdik. Ayrıca, küçük mutfak alanınızı geri kazamanıza yardımcı olacak bazı küçük mutfak düzenleme ürünleri de ekledik.

kucuk-mutfak-dekorasyon-onerileri

Depolama Kolaylığı Sağlayan Aparatlar

Dolablarınızda sık kullanmadığınız mutfak eşyalarını saklayın. Çok sık kullanılan mutfak eşyalarını, süzgeç,kepçe,bıçak gibi malzemeler için askılık kullanın yukarıdaki fotoğrafta olduğu gibi, yeni, endüstriyel, restoran tarzı raflar, barlar ve kancalar kullanılabilir.

kucuk-mutfak-dekorasyon-onerileri

Mutfak dekorasyon örnekleri

Mutfağınıza dolap ekleme veya değiştirme pahalı olabilir. Eğer kiracı iseniz, depolamaya etkili çözüm ucuz kitaplık alıp tüm mutfak eşyalarınız için bir saklama alanı oluşturabilirsiniz.

kucuk-mutfak-dekorasyon-onerileri

Diğer küçük mutfak dekorasyon fikirlerine hazırladığımız galeriden göz atın.

kucuk-mutfak-dekorasyon-onerileri kucuk-mutfak-dekorasyon-onerileri kucuk-mutfak-dekorasyon-onerileri kucuk-mutfak-dekorasyon-onerileri kucuk-mutfak-dekorasyon-onerileri kucuk-mutfak-dekorasyon-onerileri kucuk-mutfak-dekorasyon-onerileri

0 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Ferhunde dedi ki:

    Küçük mutfakta yemek yapmak gerçekten zor hareket alanı kötü ve sıkıcı bende küçük mutfak sıkıntısı çekenlerdenim hep geniş bir mutfak hayalini yaşıyorum. Vermiş olduğunuz fikirler küçük mutfakları genişletmek ve kullanışlı alanlara dönüştürmek için iyi çözümler teşekkür ederim uygulamaya çalışacağım.

  2. Aslıhan dedi ki:

    Benimde küçük bir mutfağım var geçenlerde ikea mağazasını gezerken mutfak askılık aparatlarından rastladım aldım gerçekten küçük mutfağı olanlar için rahatlık her zaman kullandığım mutfak eşyalarımı duvara bağladığım aparatlarda muhafaza ediyorum hem kolay ulaşıyorum hemde yerden tasarruf sağladım. Hanımlara bu uygulamayı tavsiye ederim denesinler