Tarih: 21 Mayıs 2019 Konu Sayısı: 1470

Seramiksan Fayans ve Seramikleri

Seramiksan Fayans ve Seramikleri

Seramiksan Fayans ve Seramikleri

Seramiksan’ın ürettiği zengin desen ve renklere sahip iç mekan, dış mekan, mutfak ve banyolar için ürettiği, seramik modellerini inceleyelim. Ve dekorasyonlarınızda çok farklı modern görüntüler yakalamanızda size yardımcı olalım. Aşağıda sizin için seçtiğim seramiksan’ın yüzlerce desen ve  modellerinin arasından bazı modellerini inceleyin.

kalite değerlerini belirten TS EN 14411 standardına uygun üretim yapan seramiksan ve ürünlerini Avrupa Birliği üyesi ülkelerde satılabilmesi için gerekli olan CE belgesine sahiptir.
Hangi seramik modeli nerede kullanılmalı
Seramik karo uygulamasında en önemli kriterler, aşınma değeri ve kaymazlıktır. Estetik özelliği bu başlık altında düşünmezsek, öncelikle karonun ayakkabı ile yürünen ve dış ortama açık bir zeminde mi kullanılacağı yoksa ev içerisinde mi kullanılacağı önem taşır.

Karolar ev içerisinde kullanılacak ise aşınma riski yok denecek kadar azdır. Ev içerisinde kullanılacak karolar, zeminin ıslak veya kuru olmasına bağlı olarak kayma derecesi göz önüne alınarak değerlendirilebilir. Ülkemizde banyo zemininde kayarak düşme sonucu sakatlanmalar azımsanmayacak kadar çoktur. Özellikle ilerleyen yaşlarda bu durum büyük sorun yaratır. Bu nedenle ıslak zeminlerde kullanılacak Yeni model fayas seramik modelleri karoların mat olması bir avantaj sağlar. Antislip ürünler de tercih edilebilir. Ancak ıslak zeminler için parlak karo beğenilmiş ise kaymayı önleyici paspas kullanımı gibi başka tedbirler düşünülmelidir.

Karolar ayakkabı ile yürünen bir zemine döşenecek ise aşınma riski artar. Bu artış kullanım alanına göre değişir. Bir okuldaki aşınma ile fotoğrafçı dükkânındaki aşınma farklı olacaktır. Aşınma, bizim yükümüz ile kum tanecikleri gibi ayakkabılarımız altındaki aşındırıcı mineraller bir araya geldiğinde oluşur. Küçük çizilmeler ile başlayan aşınma, parlak yüzeylerde zamanla matlaşmaya doğru gider. Bu nedenle alınacak karo, insan trafiğinin yoğun olduğu ve aşınma ihtimali yüksek bir zemine döşenecek ise mutlaka aşınma sınıfı sorgulanmalı ve ürünün alındığı yerden veya firmamızdan bilgi alınmalıdır. Direkt dış ortama bağlı ve ayakkabı ile yürünen mekânların girişinde paspas kullanılması da aşınma riskini azaltacaktır.

Yukarıda temel kriterleriyle özetlediğimiz bu konu aslında çok farklı kullanım alanları ve ihtiyaçlara göre çeşitlenebilmektedir.

seramiksan - banyo kirmizi beyaz fayans - Seramiksan Fayans ve Seramikleri seramiksan - banyo kahve rengi fayans - Seramiksan Fayans ve Seramikleri seramiksan - banyo fayans renkleri - Seramiksan Fayans ve Seramikleri seramiksan - banyo beyaz desenli - Seramiksan Fayans ve Seramikleri seramiksan - banyo modeli fayans - Seramiksan Fayans ve Seramikleri seramiksan - fayans modelleri - Seramiksan Fayans ve Seramikleri seramiksan - cakil tasi modeli fayans - Seramiksan Fayans ve Seramikleri seramiksan - banyo siyah desenli fayans - Seramiksan Fayans ve Seramikleri seramiksan - parke desenli fayans - Seramiksan Fayans ve Seramikleri seramiksan - mutfak mavi beyaz fayans - Seramiksan Fayans ve Seramikleri seramiksan - kahve cicekli fayans - Seramiksan Fayans ve Seramikleri seramiksan - fayans modelleri1 - Seramiksan Fayans ve Seramikleri seramiksan - zemin fayans modeli - Seramiksan Fayans ve Seramikleri seramiksan - tas modeli - Seramiksan Fayans ve Seramikleri seramiksan - seramiksan seramik modeli - Seramiksan Fayans ve Seramikleri seramiksan - seramiksan banyo fayans modeli - Seramiksan Fayans ve Seramikleri

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz