Tarih: 03 Aralık 2020 Konu Sayısı: 1416

Seramiksan Fayans ve Seramikleri

Seramiksan Fayans ve Seramikleri

Seramiksan Fayans ve Seramikleri Seramiksan’ın ürettiği zengin desen ve renklere sahip iç mekan, dış mekan, mutfak ve banyolar için ürettiği, seramik modellerini inceleyelim. Ve dekorasyonlarınızda çok farklı modern görüntüler yakalamanızda size yardımcı olalım. Aşağıda sizin için seçtiğim seramiksan’ın yüzlerce desen ve  modellerinin arasından bazı modellerini inceleyin.kalite değerlerini belirten TS EN 14411 standardına uygun üretim yapan seramiksan ve ürünlerini Avrupa Birliği üyesi ülkelerde satılabilmesi için gerekli olan CE belgesine sahiptir.
Hangi seramik modeli nerede kullanılmalı Seramik karo uygulamasında en önemli kriterler, aşınma değeri ve kaymazlıktır. Estetik özelliği bu başlık altında düşünmezsek, öncelikle karonun ayakkabı ile yürünen ve dış ortama açık bir zeminde mi kullanılacağı yoksa ev içerisinde mi kullanılacağı önem taşır.

Seramiksan fayans modelleri

Karolar ev içerisinde kullanılacak ise aşınma riski yok denecek kadar azdır. Ev içerisinde kullanılacak karolar, zeminin ıslak veya kuru olmasına bağlı olarak kayma derecesi göz önüne alınarak değerlendirilebilir. Ülkemizde banyo zemininde kayarak düşme sonucu sakatlanmalar azımsanmayacak kadar çoktur. Özellikle ilerleyen yaşlarda bu durum büyük sorun yaratır. Bu nedenle ıslak zeminlerde kullanılacak Yeni model fayas seramik modelleri karoların mat olması bir avantaj sağlar. Antislip ürünler de tercih edilebilir. Ancak ıslak zeminler için parlak karo beğenilmiş ise kaymayı önleyici paspas kullanımı gibi başka tedbirler düşünülmelidir.

Seramik modelleri

Karolar ayakkabı ile yürünen bir zemine döşenecek ise aşınma riski artar. Bu artış kullanım alanına göre değişir. Bir okuldaki aşınma ile fotoğrafçı dükkânındaki aşınma farklı olacaktır. Aşınma, bizim yükümüz ile kum tanecikleri gibi ayakkabılarımız altındaki aşındırıcı mineraller bir araya geldiğinde oluşur. Küçük çizilmeler ile başlayan aşınma, parlak yüzeylerde zamanla matlaşmaya doğru gider. Bu nedenle alınacak karo, insan trafiğinin yoğun olduğu ve aşınma ihtimali yüksek bir zemine döşenecek ise mutlaka aşınma sınıfı sorgulanmalı ve ürünün alındığı yerden veya firmamızdan bilgi alınmalıdır. Direkt dış ortama bağlı ve ayakkabı ile yürünen mekânların girişinde paspas kullanılması da aşınma riskini azaltacaktır.

Yukarıda temel kriterleriyle özetlediğimiz bu konu aslında çok farklı kullanım alanları ve ihtiyaçlara göre çeşitlenebilmektedir.

banyo fayans modelleri
banyo seramik
kahve rengi duvar banyo fayans
desenli fayans modelleri
iki desenli fayans modelleri
dekorastif fayans modelleri
dış mekan fayans
siyah banyo duvar fayans
seramiksan banyo fayans
parlament mavisi fayans
desenli fayans
krem rengi fayans
mermer desenli fayans
dış mekan fayanslar
dekoratif renkli fayans
fayans seramik modelleri
1 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.