Kapat

Yapay Doğal Olmayan Suni Çim Kullanımı

Anasayfa Bahçe Dekorasyonu Yapay Doğal Olmayan Suni Çim Kullanımı
balkon için yapay çim yapay doğal olmayan suni Çim kullanımı - balcon cim modelleri

Suni çim, Amerika’da icat edildiği 1960’lardan beri var olmuştur. Bugüne kadar çok geliştirildi suni çim muhteşem bir şekilde evrildi . Halkın kolektif aklındaki bu ürün, özellikle 80’li ve 90’lı yıllardaki spor alanlarında kullanımı nedeniyle kötü bir şöhrete sahiptir, çünkü zayıf kalitesi ve sertliği birçok aşınmaya ve muhtemelen ciddi yaralanmalara yol açmıştır. doğal çim FIFA ve UEFA tarafından yasaklandı.
Fakat tüm bunlar FIFA’nın belirli durumlarda tavsiye etmesine kadar – geçmişten günümüze kadar – ve 2006’dan bu yana yüksek bir kaliteye ulaşmıştır, çünkü imkansız olmasa da, imkansız olsa da, doğal olanı yapaylıktan ayırt etmek zordur. Her zaman olduğu gibi, her şeyde olduğu gibi, doğal çimlerdeki kullanımlara göre farklı türleri vardır.
Yapay Çim Seçimi Ve Özellikleri Nasıl Olmalıdır.
Natural suni çimin minimum gereksinimleri karşılaması gerekir:
Parlamaması gerekiyor, plastik gibi görünmemesi, doğal görünmesi gerekiyor.
Çimlere basıldıktan sonra, dikey pozisyonda düzelmesi gerekiyor.Yumuşak dokunuş, üzerine basarken rahat hissetmeniz gerekir, bu acı vermemeli basarken gürültü olmaması, iyi bir kalite göstergesi olacaktır.
Bu gereksinimleri karşılayan suni bir çim bulduğumuzda, ürün garantisi, dış mekan kullanımları için çok önemli olan soğuk, ısı, su, güneş ışınları , vb. Gibi diğer şeyleri değerlendirmek zorundayız. Tüm bunları karşılayanı aradık. Ürünün garanti süreside kalitesini işaret eder.

bahce-cim modelleri yapay doğal olmayan suni Çim kullanımı - bahce suni cim modelleri bahçe yapay çim seçimi yapay doğal olmayan suni Çim kullanımı - bahce yapay cim yapimi balkon için yapay çim yapay doğal olmayan suni Çim kullanımı - balcon cim modelleri suni çim fiyatları yapay doğal olmayan suni Çim kullanımı - balkon suni cim
teras çim modelleri yapay doğal olmayan suni Çim kullanımı - teras yapay suni cim yapma
balkon suni çimleri yapay doğal olmayan suni Çim kullanımı - yapay balkon teras cimleri balkon suni çim modelleri yapay doğal olmayan suni Çim kullanımı - yapay cim bahçe çimleri suni yapay doğal olmayan suni Çim kullanımı - yapay cim kalitesi nasil anlasilir yapay suni çim bahçe yapay doğal olmayan suni Çim kullanımı - yapay cim modelleri yapay bahçim modelleri yapay doğal olmayan suni Çim kullanımı - yapay suni cim bahce teras çim suni yapay doğal olmayan suni Çim kullanımı - yapay suni cim kullanimi

Aşağıdaki Konular ilginizi Çekebilir

1 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir