Tarih: 21 Ekim 2020 Konu Sayısı: 1410

Yapay Doğal Olmayan Suni Çim Kullanımı

Yapay Doğal Olmayan Suni Çim Kullanımı

Yapay Doğal Olmayan Suni Çim Kullanımı Suni çim, Amerika’da icat edildiği 1960’lardan beri var olmuştur. Bugüne kadar çok geliştirildi suni çim muhteşem bir şekilde evrildi . Halkın kolektif aklındaki bu ürün, özellikle 80’li ve 90’lı yıllardaki spor alanlarında kullanımı nedeniyle kötü bir şöhrete sahiptir, çünkü zayıf kalitesi ve sertliği birçok aşınmaya ve muhtemelen ciddi yaralanmalara yol açmıştır. doğal çim FIFA ve UEFA tarafından yasaklandı.

Suni çim Fakat tüm bunlar FIFA’nın belirli durumlarda tavsiye etmesine kadar – geçmişten günümüze kadar – ve 2006’dan bu yana yüksek bir kaliteye ulaşmıştır, çünkü imkansız olmasa da, imkansız olsa da, doğal olanı yapaylıktan ayırt etmek zordur. Her zaman olduğu gibi, her şeyde olduğu gibi, doğal çimlerdeki kullanımlara göre farklı türleri vardır.

Yapay Çim Seçimi Ve Özellikleri Nasıl Olmalıdır.

Natural suni çimin minimum gereksinimleri karşılaması gerekir:
Parlamaması gerekiyor, plastik gibi görünmemesi, doğal görünmesi gerekiyor.
Çimlere basıldıktan sonra, dikey pozisyonda düzelmesi gerekiyor.Yumuşak dokunuş, üzerine basarken rahat hissetmeniz gerekir, bu acı vermemeli basarken gürültü olmaması, iyi bir kalite göstergesi olacaktır.
Bu gereksinimleri karşılayan suni bir çim bulduğumuzda, ürün garantisi, dış mekan kullanımları için çok önemli olan soğuk, ısı, su, güneş ışınları , vb. Gibi diğer şeyleri değerlendirmek zorundayız. Tüm bunları karşılayanı aradık. Ürünün garanti süreside kalitesini işaret eder.

bahce-cim modelleri
bahçe yapay çim seçimi
balkon için yapay çim
suni çim fiyatları
teras çim modelleri
balkon suni çimleri
balkon suni çim modelleri
bahçe çimleri suni
yapay suni çim bahçe
yapay bahçim modelleri
teras çim suni
0 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.