Tarih: 25 Ekim 2020 Konu Sayısı: 1410

Uyumlu Renkler ile Oturma Odası Renk Fikirleri

Uyumlu Renkler ile Oturma Odası Renk Fikirleri

Uyumlu Renkler ile Oturma Odası Renk Fikirleri Hayatınızdaki küçük bir renk kişiliğinizi yansıtır ve ruh halinizi yükseltir, bu nedenle neden bu oturma odası renk düzenlerinden birini seçmiyorsunuz?
Nötr oda dekorasyonları boş bir tuval gibi görünmesi doğru olsa da, rengi tanıtmak için söylenecek çok şey var.Oturma odası renk fikirleri farklı tonlar canlandırıcı veya sakinleştirici bir etkiye sahip olabilir ve renklerde uyumu sağlamak mobilya seçiminiz kişiliğinizi yansıtmanın iyi bir yolu olabilir. Oturma odasında bu sezon cesur renkler kullanmak istiyorsanız. Başlamak için oturma odası renk fikirlerine bir göz atın.

Turkuaz Renk Ve Kombinleri

turkuaz dekorasyonlu oturma odası

Gün ışığı gibi parlak oturma odanıza kişilik ve karakter katan hareketli bir renk olarak turkuaz seçin ve geceleri rahat ve sıcak bir dokunuş. Enerjik bir canlılık ile turkuaz bir renk tonu seçin, bunaltıcı değil. Oturma odası renk fikirleri Mavi turkuaz renk için mükemmel bir kombindir.iki rengi kombinleyebilirsiniz. Zemin dengesini biraz dengede tutun süpürgelikler de dahil olmak üzere ahşap renginde kulllanılabilir. Resimler, raflar, aydınlatma ve mobilya üzerine beyaz renk tonları, renk doygun bir şema üzerinde uyum etkisine sahiptir.

Gri Renk Ve Kombinleri

gr dekorasyonlu oturma odası

Bir duvarı ve raflarını aynı renkte boyayarak bir özellik ekleyin. Özellikle duvardan duvara ve yerden tavana kadar uzanan geniş raf sistemine sahipseniz. Gri mat, beyaz ahşap ile yumuşak bir kontrast oluştururken, tonlama ve mobilya ile zahmetsizce uyumu yakalar. Mevsimlik bir his için zeytin yeşili ve portakal gibi güzel sonbahar tonlarını kullanın.

Mürdüm Ve Leylak Renk Kombinleri

mürdüm ve lla renk oturma odası dekorasyon

Oturma odanızı soğuk aylarda erik tonlarıyla ısıtın. Oturma odası renk fikirleri gül tonlarını birleştirerek alanı ferah rahat bir hale getirin. Zengin, görünmesi için ana duvarı renk şemasının daha yumuşak leylak rengi, aksesuar ve odanın içindeki diğer öğeler için griler ve griler kullanarak aşırı hızda gitmesini önleyin.

açık renk kombnli dekorasyon

Şekerli bir renk tonunun etkisini tercih edin pastel renkler ile dekorasyon yapmak tamamen solgun görünecek demek değildir. Bitişik bir duvardaki daha açık tonu dengelemeye yarayan daha koyu bir renkle vurgu bir duvar oluşturmak için boyayın. Yaşam alanınızdaki dengesiz duvarlar için idealdir.

tropkal renk ve desenl oturma odası dekorasyon

Renk kombinasyonu yakalamak sadece boya ile yapmak zorunda değilsiniz, bu yüzden seçtiğiniz renkleri nasıl uygulayacağınız konusunda yaratıcı olun ve gerçekten bireysel bir görünüme kavuşabilirsiniz. Bir dip boyası oluşturmak için taban renginin üst kısmındaki bir vurgu rengini ve kuru fırçayı duvarın yarısına kadar katmanlaştırın. Suluboya boyama stili.

0 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.