Tarih: 10 Aralık 2019 Konu Sayısı: 1503

Koltukların Kumaşını Mı? Yoksa Koltuğu Mu? Değiştirelim

Koltukların Kumaşını Mı? Yoksa Koltuğu Mu? Değiştirelim

Koltukların Kumaşını Mı Yoksa Koltuğu Mu Değiştirelim Koltuklarınızın eskimiş kumaşlarını yenilemek mi daha avantajlı yoksa yeni koltuk mu almak daha avantajlı bu konu hakkında size fikir vermek istiyorum. Koltuk kumaş değişim koltuğunuz sizin için önemi varsa rahatlığını ve modelini beğeniyorsanız eski koltuğunuzu seviyorsanız. Koltuk kumaşını yenilemek seçeceğiniz kumaşın kalitesine göre kaplatma fiyatları değişmektedir. Ortalama bir koltuğa 25 ve 30 metre kumaş gitmektedir. Çok yüksek maliyetli bir kumaş tercih etmez iseniz koltuğunuzun süngerlerin de deforme var ve yenileme gerekiyor ise 2800 ile 3700 tl size koltuk kumaş yenileme maliyet çıkaracaktır. Bu maliyet koltuk döşeme atölyeleri taksit yapamadığı için sizin bütçenize peşin yansıyacaktır. Fakat yeni bir koltuk almanın maliyeti nedir.

Koltuk Fiyatları

Piyasada 4500 tl den 6000 tl ye kadar orta maliyetli koltuk fiyatları bulunmakta daha yüksek fiyatlı koltuk modelleri de bulunmakta, yeni koltuk almanız koltuk firmalarının taksit imkanı sunmalarından dolayı bütçenize taksitli olarak yansıyabilir. Şunu bilmeniz gerekir ki 2500 tl maliyetli yeni bir koltuk almanız eski yaptıracağınız koltuğun kumaşı,süngeri ve işçiliği kadar iyi olmayabilir. Bir koltukta maliyeti yükselten en önemli etkenler kumaş,sünger ve iskelettir. Fiyatı çok yüksek bir koltuk takımı kaliteli olduğu anlamınada gelmez, eğer yeni bir koltuk almaya karar verdiyseniz seçeceğiniz firmanın koltuk kalitesini inceleyin. Verdiği garanti süresini göz önünde bulundurun ve kararınızı ondan sonra verin fikir bizden karar sizden başarılı bir tercih yapmanız dileği ile hoşça kalın.

koltuk-doseme-fiyatlari

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Ceylan dedi ki:

    Koltuklarımın kumaşlarını değiştirmek istiyorum. Ama karar veremiyorum yenimi alayım yoksa kumaşlarını mı yenileyim yeni koltukların modellerine bakıyorum. Hiç beğendiğim model yok eski koltuklarımın modeli daha çok içime siniyor yeni bir koltuk modeli bulamazsam kumaşlarını yenileyeceğim gibi geliyor.

  2. Dilara dedi ki:

    Ben dekorasyonlarımda klasik tarzı çok seviyorum kumaşları eskiyen klasik koltuklarımın kumaşlarını ve süngerlerini yeniledim. 3.500 tl ye mal oldu piyasada aynı ayar klasik koltuklar için 7.500 tl fiyat veriyorlar koltuğumu sevdiğim için yaptırdım baya kar ettiğimi düşünüyorum.