Tarih: 15 Aralık 2019 Konu Sayısı: 1503

İkea Duvar Raf Modelleri

İkea Duvar Raf Modelleri

İkea Duvar Raf Modelleri Duvarlarınıza dekoratif görünüm ve şıklık kazandırmak için tasarlanmış hazır raf sistemleri ile hiç uğraşmadan ve çok maliyetler harcamadan evinizin duvarlarını harika görünüm kazandırabilirsiniz. İkea’nın farklı boyutlarda ve farklı modellerdeki İkea duvar raf modelleri, sizin için araştırdık. Hepsi birbirinden dekoratif raf modelleri İkea mağazalarında sizi bekliyor. Kullanacağınız duvarın ölçüsüne göre farklı ölçü ve modelleri bulunan duvar raf modellerini inceleyin.

Duvar rafınızı sağlam bağlamanız için bilmeniz gerekenler

Duvar rafının mümkün olduğunca sağlam olmasını sağlamak için taşıyıcı bağlantılar arasında maksimum 80 cm mesafe bırakılmalıdır. Farklı duvar materyalleri farklı türde bağlantı parçaları gerektirir. Evinizdeki duvar yapı malzemesine uygun olan bağlantı parçalarını kullanınız, ayrı satılır. Hangi tip bağlantı parçaları kullanacağınıza emin değilseniz en yakın nalbur ya da bir yapı marketten bilgi alabilirsiniz.

ikea duvar raf modelleri ikea duvar raf fiyatları ikea ahşap duvar raf modelleri ikea duvar raf modelleri ikea duvar raf modelleri ikea duvar raf modelleri ikea duvar raf modelleri ikea duvar raf modelleri ikea duvar raf modelleri

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.