3D Dijital Resim Baskılı Zemin Kaplamaları

1 Paylaşımlar

3D Dijital Resim Baskılı Zemin Kaplamaları Bir evde veya dairede onarım, tasarım ve dekorasyon değişiklikleri,her yaşam alanının belirli zamanlarda yenilemeye gidilmesi yenilik getirilmesi tüm aile bireylerinin yaşadığı ve uygulama zorunluluğu hissettiği bir andır. Kaçınılmaz bir gerçektir. Şimdilerde, zemin kaplama malzemeleri, mobilya ve dekor ürünlerinin seçimi ile ilgili konular önem kazanmaktadır. Onarım listesindeki en önemli parçalardan biri zemin döşemesidir. Sadece işlevsel değil, aynı zamanda estetik bir görünüm taşımalıdır. Zemin tasarım kararlarını hayata geçirmenizi sağlayacak 3 boyutlu dijital resim baskılı zemin malzemeleri ile yaşam alanlarınızın zemin görselliği farklı boyutlara taşınmaktadır. 3d dijital resim baskılı zemin kaplamaları ile yaşam alanlarınızın zeminleri çok farklı olağan dışı hale geliyor.

Bu zemin kaplamaları daha önce sadece kamu binalarında hani hastane zeminlerinde gördüğünüz üzerinden binlerce kişinin geçtiği ve yıllarca hiç etkilenmeyen zemin kaplaması varya işte bu o kullanılanlardan farklı değildir. Tek fark ana vurgu dijital 3 boyutlu resim baskılarının uygulanması ile yaşam alanlarının zeminlerine uygulanma etkisidir. Hacimsel çizimler uzun zamandır hayatımızın birçok alanına girmiştir. Yıldızlı gökyüzünün gerçekçi bir görüntüsüne sahip olan duvar resimleri, germe tavanlara uygulanan görsellik şimdilerde zemin dekorasyonlarındada kullanılmaya başlanmıştır.

Avantajlar ve Dezavantajlar

3d dijital resim baskılı zemin kaplamaları hem estetik özellikleri hem de işlevsellikleri açısından, Üç tabakadan oluşan benzersiz bir yüzeyi bulunmaktadır.Tabanı, üç boyutlu görüntü, koruyucu kaplama. Yapımında, kullanılan malzemeler sağlam ve dayanıklı olmalarını sağlamaktadır. Bu tip zemin malzemesinin ana avantajları arasında tanımlanabilir.
Dayanıklılık süreci: 20 yıldan uzun bir hizmet ömrüne sahipken, öngörülebilir görünümünü kaybetmez. Dayanıklılık. Dökme teknolojisine bağlı olarak, mekanik strese ve şoka karşı dayanıklıdır. Üst tabakasının aşınma direnci çok sağlamdır. Dikiş yoktur dikişsizdir.
Dekoratif özellikleri: Herhangi bir resmi seçebilir, odayı orijinal bir şekilde tasarlayabilir, isteğe göre tasarım fikirleri gerçekleştirebilirsiniz.
Temizleme özellikleri: Katılaşmadan sonra, ham madde zararsız hale gelir, sağlığa zarar vermez. UV ışınlarına dayanıklıdır . Güneş ışığına maruz kaldığında baskı resim solmaz.
Nem direnci: Polimer malzeme tabanı güvenilir bir şekilde kapatır. Su yalıtım kaplaması olarak işlev görür. Suya dayanıklı olduğundan, banyoda, tuvalette, mutfakta kullanılabilir.
Yangın güvenliği: Kullanılan bileşenler G1 kategorisine aittir, yanmazlar.
Kimyasal özellik: Kullanılan polimerler kimyasal madde dökülmelerinden etkilenmez, deterjanlarla temizlenebilirler.
Isıtma olasılığı:“Sıcak zemin” zeminden ısıtma sistemi ile kullanmak mümkündür.
Basit bakım:Toz birikmez, kiri emmez. Temizliği korumak için, periyodik olarak ıslak paspas ile temizlik yapmak yeterlidir. Kolay temizlenir ve hijyeniktir. Ana bileşen: Epoksidir. Zeminler sert olur, ancak darbelere karşı düşük dirençlidir. Ahşap, metal ve beton yüzeylerde kullanılabilir.

Yaşam Alanlarının Tüm Zeminlerinde Kullanılabilir

Banyoda Kullanılan Zemin Örnekleri

Mutfak Kullanılan Zemin Örnekleri

Oturma Odası Kullanılan Zemin Örnekleri

Çocuk Odası Kullanılan Zemin Örnekleri
Yatak Odası Kullanılan Zemin Örnekleri
1 Paylaşımlar