DekorasyonBilgisi Hoş Geldiniz

Koltuk Ayaklarınızı Zevkinize Göre Değiştirin

Bir çok ev hanımı satın aldıgı koltuğun,çekyatın,bazanın ayak modelini ve yükseklik boyutunu temizliği zorlaştırdığı yönünden beyenmez ve şikayetçi olur. Koltuğunuzun,çekyatınızın veya bazanızın ayak modelinden ve ayaklarının yüksekliklerinden parkenizi çizmesinden şikayetçi iseniz,Şikayetçi olduğunuz eşyanızın. Ayaklarını kendiniz istediğiniz gibi değiştirin üç çeşit ayak bağlantı çeşiti vardır.

Yandaki resimde gördüğünüz ayak sistemi gibi ağaç çivatası ile koltuğun ağaç kasasına sıkılan ayak türleri.

ikinci ayak montalama sistemleri geçmeli model denen bir köşe bağlantısıyla ayağın köşeye geçmesiyle motalanan ayak türüdür.Bu ayak türünün geçme modelinin aynısını başka ayak modelinde bularak beyendiğiniz ayak modeli ile kendiniz değiştirebilirsiniz.

Üçüncü ayak montalama sistemi bir tabla denen bir sacın koltuk kasasına çivatalanması ve bu tablaya yivli çivata sistemi olan ayağın tablaya döndürerek montalanan ayak türüdür.Bu ayak sistemindede  tablaya dişleri uyum sağlayacak ayak modelini bularak kendiniz beyendiğiniz ayak modeli ile değiştirebilirsiniz.

Gelelim bu ayakları nereden bulabileceğinize bu ayakları koltuk malzemesi satan yerlerde büyük yapı marketlerinde internette araştırma yaptığınızda nerelerde bulacağınızı görebilirsiniz.

Tabla sistemiyle bağlanan ayak modeli Vidalama sistemiyle bağlantılı ayak türü

Köşe Ayak türü ağaç civatası ile montalana bilen ayak türü

Geçmeli ayak modeli

Geçmeli ayak modelinin farklı modeli

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Cemile dedi ki:

    Koltuk ayaklarımdan bende muzdaribim hiç beğenmiyorum. değiştirmek istiyorum fakat koltuk ayak satan bir yer bulamadım bu koltuk ayakları nerede satılıyor.

Yorum Yaz