3 Boyutlu Resim Baskılı Yatak Takımları

3 Boyutlu Resim Baskılı Yatak Takımları
Resim Baskılı Yatak Takımları

Teknolojideki son gelişmeler sanayinin tüm alanlarında uygulanmakta ve tüketicilere , sunulmakta bu gelişme günlük hayatımızda her şeyde karşımıza çıkmakta bu konumuzda teknolojini tekstil ürünlerinde geldiği son nokta olan 3 boyutlu resim baskılı yatak takımlarından fikirler vereceğim. Yatak odalarına üç boyutlu gerçek gibi görünen baskılara sahip yatak takımı modellerini inceleyeceğiz. 3 Boyutlu resim baskılı yatak takımları genelde keten türü kumaşlardan yapılmaktadır.Peki Keten kumaşları bu yatak takımlarının üretiminde niye tercih edilir. Yenilikçi tasarım modelleri taşıyan 3 boyutlu nevresimler yatak takımları tekstil endüstrisinde kullanım nedeni doğal kumaş,çoğunlukla dikiş kolaylığı pamuk ipliğinden çift kat dokunan keten kumaşlar resim ve canlı boyaları daha iyi göstermesi ve kalıcı olmasından dolayı yatak takımlarının üretiminde kullanımı en çok olan kumaş türüdür. Çizimler ve baskılar hacimli ve doğal bir görünüm sağlar. Kumaş üzerine, yapılan baskı görünümler yanmaz solmaz ve rengini değiştirmez. Boya liflerin yapısı içine derinlemesine nüfuz eder, böylece resimler şekiller ve boya dayanıklı olur.

Üç Boyutlu Resim Baskılı Yatak Örtüleri ve Keten Kumaş Özellikleri

Deminde dediğim gibi 3 boyutlu efekleri keten kumaşlar üzerine kullanan tasarımcılar bu canlı baskıların dikkat çekiciliği ile tüketicileri büyülemektedir. Nevresim takımındaki resimler gerçek gibi görünüyor. Yatakta yatan, bir kaplan ve aslan egzotik çiçekler, kuşlar yatak odanızın havasını bir cennet bahçesine dönüştürmek için etkili bir yoldur. Buna ek olarak, düşüne bilirsiniz peki keten kumaş sağlıklı mı? Bu hipoalerjenik ve hijyeniktir ve mükemmel hava geçirgenliğine sahip uykuda terleyen biri iseniz nemi ve teri emer. Şimdilerde yatak odası dekorasyonlarında popüler olan ve hanımların çok beğendiği 3 boyutlu yatak takımları sizide etkileyecek renklerin ve resimlerin canlılığı yatak odanıza değişik etkili bir hava kazandıracak 3 boyutlu yatak takımlarına galerimizden bir göz atalım.

üç boyutlu resimli yatak örtüsü çiçek baskılı 3 boyutlu nevresim üç boyutlu yatak örtüleri yeşil canlı nevresim 3 boyutlu ay çiçek desenli nevresim Siyah 3 boyutlu yatak örtüsü çocuk odası 3 boyutlu yatak örtüsü doğa resimli nevresim leopar baskılı nevresim üç boyutlu köpek resimli örtüdeniz manzaralı üç boyutlu nevresim resim üç boyutlu yatak nevresim