Tarih: 21 Ekim 2020 Konu Sayısı: 1410

Kale Yeni Mutfak Modelleri Ve Renkleri

Kale Yeni Mutfak Modelleri Ve Renkleri

Kale Yeni Mutfak Modelleri Ve Renkleri

Kale markasının yaşam alanlarının dekorasyonu için tasarladığı bir çok ürünü bulunmakta zemin fayans ve parkeleri dış cephe kaplamaları banyo ürünleri gibi sayamadığım bir çok ürünü dekorasyon adına bünyesinde bulunduran Kale markasının bu konumuzda yeni şık modern mutfak tasarımlarını ve renklerini inceleyeceğiz. Kale tasarımcı larının özen göstererek  hazırladığı mutfak modelleri ilginizi çekecek çok şık tasarım çizgileri içermekte sizde modelleri inceleyerek mutfağınız için bir modelini hayal edin.

kale-aneto-daphne-mutfak-modeli

Doğanın tüm güzelliğini mutfaklarınıza taşınıyor. Alt ve boy kapakları mat meşe PVC, üst kapakları koyu kahve, mat lake olan Aneto & Daphne serisi, kusursuz modern bir model Parlak yeşilin ve parlak kremin eşsiz uyumundan doğan Herba serisi, düz krem akrilik tezgahıyla şıklığın tanımını sil baştan yazıyor. 54cm’lik aydınlatmalı duvar panosuyla verimli bir aydınlatma çözümü sunarken, şık kulp detayıyla da tasarım iddiasını koruyor.

kale-herbar-mutfak

Kırmızının dayanılmaz sıcaklığı, çeliğin şıklığıyla bezendi. Herba serisi; dinç, genç ve çağdaş çizgilerle her yönden çok farklı Vivaldi’nin unutulmaz eseri “Dört Mevsim” gibi, her dönemin vazgeçilmez stili Üst dolaplardaki kare form, mekanın ve ürünlerin arasındaki enerji akışına uygun olacak şekilde biçimlenerek iddialı ve şık bir tasarım ortaya çıkarıyor. Alt ve boy dolaplarda kullanılan gömme kulplar, tasarımın bütünlüğünü sağlıyor.
Pürüzsüz cam gibi lake kapaklar son teknoloji ile el değmeden üretiliyor. Özenle seçilmiş renkleriyle pozitif enerji yayan Kamille serisi, hayatı içinde keyifli zaman geçireceğiniz özgün bir yere dönüştürüyor.
Işıklı raflar, ada tezgahındaki eviye ve masa kullanımındaki işlevsel çözümlerle mutfağınızın her köşesine değer katıyor.

kale-linum-mutfak

Linum serisi, doğal ahşabın sıcaklığını, zevkinize göre farklı renk ve desen seçeneklerini ekonomik avantajlarla sunuyor.

kale-Menta-mutfak-modeli

Kapaklardaki beyaz parlak lake ve füme cam ile yakalanan mükemmel renk uyumu, beyaz akrilik tezgah ve ada bölümünden kullanılan füme akrilik tezgahta da devam ediyor. Çekmece ve boy dolaplarda kullanılan iç aksesuarlar, ışıklı raflar ile fonksiyonelliği üst düzeye taşıyor.

kale-nera-mutfak-modeli

Nera, ada ünitesi ve zengin modülleri ile fonksiyonel bir tasarımın rahatlığını sunuyor ve yatay çizgili kapak formu ile mutfağa dinamizm katıyor. Lake ve PVC yüzeylerin çeşitli renklerde kombinasyonu ile yaratılan bu sıra dışı mutfak, zengin seçenekleriyle tarzınızı yansıtmanıza olanak sağlıyor. İnce tasarım detaylarıyla alüminyum, cam ve ahşabın mükemmel uyumunu sergileyen Nera, stil sahibi modern evlerde enerji dolu bir mutfak yaratıyor.

kale-orris-mutfak-yesil

Dünyada ilk defa Kaleseramik tarafından üretilen 1m eninde, 3m boyunda ve 3mm inceliğindeki Kalesinterflex seramik kapaklarıyla alışılmışın çok ötesinde bir görünüm sunan Orris, evlerinde farklılık yaratmak isteyenlerin yeni tercihi. Kumlamalı ve düz alüminyum çerçeveli kapak alternatiflerinin, çok özel renk seçenekleriyle sunulduğu Orris, sade formu ile her eve uyum gösterebilen bir yapıya sahip.

kale-seramik-beta-venge-mutfak

Ailenizle mutfakta zaman geçirmenin keyfini doyasıya yaşamaya hazır olun. Mat Wenge dokunun ve parlak beyaz kaplamanın mutfağınıza katacağı sıradışı güzellik, düz beyaz tezgah detayıyla da en doruk noktaya ulaşacak.

0 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.