Tarih: 10 Aralık 2019 Konu Sayısı: 1503

Bellona Mobilya Yeni Koltuk Modelleri

Bellona Mobilya Yeni Koltuk Modelleri

Bellona Mobilya Yeni Koltuk Modelleri

Bellona mobilya koltuk modellerine çok şık aralıklarla yenilikler ve farklı görsellikler ekleyerek müşterilerine modanın yeni çizgilerini evlerine yansıtmaları için çok büyük çaba sarfeden büyük mobilya firmalarından biri olduğunu bir çok tüketicibilir. Bu konumuzda dekorasyonbilgisi okuyucuları için araştırdığımız. Bellona mobilya yeni tasarım çizgileri taşıyan moda renklerin ve desenlerin kumaşlara yansıtıldığı koltuk modellerini bir araya getirdik.
bellona-mobilya-venturo-koltuk-takimi-cicekli

İkili koltuğu krem düz kumaşla tasarlanmış,  çiçeklerle bezendirilmiş üçlü koltuğu sıcak bir atmosfer yaratacak baharın ve yazın coşkusunu evinizde her zaman size yaşatacak yine düz kombine sağlanmış tekli berjer koltuklarıyla çok şık bir koltuk üçlü koltuğunda sırttan mekanızmalı yatak sistemi kullanılarak gelen misafirlerinizi ağırlamanız için yatak olma özelliğide düşünülmüş Venturo koltuk takımı evinde yenilik ve görsellik arıyanlar için Bellona mağzalarında sizi bekliyor.bellona-mobilya-davis-koltuk-takimi-krem-desenli

Bu sezon krem ve toprak tonlarının popüler olduğu renklerle döşenmiş Bellona mobilya Davis koltuk modeli yine kombine uyumlu çiçekli kırlentlerle şık tasarım ortaya çıkarılmış ikili ve üçlü koltuklarında sandık ve yatak olma özelliği eklenen Davis Koltuk modeli fonksiyonel özellikleriyle evinizde rahatlığı ve modernliği size yaşatacak koltuk modeli.
bellona-mobilya-milda-koltuk-takimi

Yine krem ve toprak renk tonlarının kullanıldığı kombine iki renk olarak tasarlanmış sırt kısımlarında büyük yaslanma yastıkları kullanılmış Bellona mobilya Milda koltuk takımında geniş ve rahat tekli berjer modelleri ilgi çekici görünüyor. Milda koltuk takımında ikili ve üçlü koltuklarında sandık ve yatak olma özelliği eklenmiş sırt kısımları duvara yaslanmış olsada kolayca koltuğu hareket ettirmeden yatak olma kolaylığı sağlayan makas sistemi kullanılmış.
bellona-mobilya-valentina-koltuk-takimi

Modern çekici ve lüks bir görünüme sahip Bellona mobilya Valentina koltuk modelinde beyazın çekiciliğini mavinin coşkusunu tekli berjerlerde kullanarak çekici modern ve lüks bir görünüm kazandırılan bu koltuk modeli, evinde modernliği ve rahatlığı arayanların tercihi olacak gibi görünüyor.
bellona-mobilya-style-koltuk-takimi-esta-bej

İki vizon ve krem renklerinin kombine edilerek kumaş ve deri ile tasarlanan Bellona Mobilya Style kotuk farklı tasarım modeliyle yaşam alanlarınıza hareket ve yenilik getirecek çizgiler taşıyor.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.