Yemek Odası Yenileme Ve Düzenleme Fikirleri

Yemek Odası Yenileme Ve Düzenleme Fikirleri

Yemek Odası Yenileme

Resmi davetlerden aile yemeklerine,doğum günü partilerinin kutlandığı yemek odaları, en az oturma odaları kadar zaman geçirdiğimiz evin bölümlerindendir. Bu alanlarda yapacağınız düzenleme ve yenilerken özel aksesuarlarınızı ve temel renkleri nasıl kullanacağınızı doğru düzenleme şeklini nasıl bulacağınızı biliyormusunuz?

İlk önce kendinize bazı sorular sorun ve cevaplarını bulun

1. Kaç metrekare bir yemek odasına sahipsiniz.

Açık plan bir yemek alanımı yoksa farklı bir odayı yemek odası yapacaksınız. Yemek odası yapacağınız bölümün metrekare ölçüsünü çıkartın.

2. Yemek odanızı nasıl kullanacaksınız?

Günlük yemekleri ailenizle birlikte her gün burada mı yiyeceksiniz.  Sadece misafir geldiğinde veya özel günlerde mi kullanacaksınız. Alanın kullanımında gerekli olan aksesuar ve mobilyaların listesini oluşturun.

3. Yemek odasında öncelikli kullanım nedir.

Yemek odasında yeme alışkanlıkları ve stilinize göre karar verin. Özel davetler, samimi dost toplantıları gibi amaçlarda kullanacaksanız mobilya ve aksesuar seçimlerini buna göre yapmalısınız.

[reklam1]

Yemek odası dekorasyon ve düzeni oluştururken yemek odanızda odak noktası oluşturun Seçtiğiniz mobilyalara farklı atmosfer kazandırmak için iri desenler ve canlı renklerde duvar kağıdı büfeninizin bulunduğu duvarı tamamen kaplayın. Rahatlatıcı yemek alanları oluşturmak için pastel renklerle ahşapları kombinleyin. Taş bejinden soluk pembe ve deniz mavisi renkler modern sakin bir ruh katar. Hazırladığımız galeride çok şık yemek odası dekorasyonlarından sizde kendi yemek odanız için çok şık yenilikçi çizgiler taşıyan dekorasyon stilleri yakalayabilirsiniz. Galerimizden yemek odası dekorasyonlarına bir göz atın…

moda-yemek-odasi-dekorasyon

 

Aşağıdaki Konular İlginizi Çekebilir