Tarih: 22 Ekim 2019 Konu Sayısı: 1496

Yatak Odası Parke Döşeme Fikirleri

Yatak Odası Parke Döşeme Fikirleri

Yatak Odası Parke Döşeme Fikirleri

Eviniz eşyalı ve dolu iken zeminlerinizi yenilemeyi ve değiştirmeyi düşünüyorsanız. Evin odalarından en zor zemin parkelerinin değişmesinde bizi zorlayacak odasıdır. Büyük mobilyası  olan odlarından olan yatak odasında çok enerji harcamak gerekir. Dekorasyonunda, aksesuarların ve uygun parke seçimi önemlidir. Halı genellikle diğer odalarda olduğu gibi tek başına kullanılmaz.

Parkelere uyan renkler seçilmelidir, En uygun parkeyi seçmek için, hiç şüphesiz pek çok farklı alternatifler bulabilirsiniz. Zemin parkesinde alakasız renk seçimi, zeminin dış görünümünün yetersiz kalacağını, bilmek gerekiyor. Güzel olmasının yanı sıra, zemin de rahat ve odanın geri kalanı ile uyum içinde olmalıdır.

Eğer ilerde döşeme bakımı cila gibi işlerle uğraşmak istemiyorsanız, zemin döşemesinde sorunsuz kullanacağınız en iyi bir ürün olan laminat parke döşemesi seçmelisiniz.

Laminat parkeler çizilmeye karşı dayanıklı ve güzel bir tasarıma sahip zemin ürünleri arasındadır. Yatak odanızdaki mobilyaların her türü ile kombine edilebilir, renk ve desen seçenekleri mevcuttur. Size önereceğimiz fiyatları cazip ve kaliteli ürün yapısına sahip kilitli sistemde montajlanan yerli parke markaları arasında Çamsan ve Vario markasıdır. Bir çok renk ve desen seçeneği mevcuttur. Sitemizde yerli ve diğer parke markaları hakkında desen renk ve modellerini inceleyebileceğiniz konuları bulabilirsiniz…

bedroom-parquet-desing yatak-odasi-perke-modeli yata-odasi-laminat-parke

 

0 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.