Tarih: 17 Ocak 2020 Konu Sayısı: 1385

Açık Mutfak Raflarınızı Nasıl Düzenleyebilirsiniz

Açık Mutfak Raflarınızı Nasıl Düzenleyebilirsiniz

Açık Mutfak Raflarınızı Nasıl Düzenleyebilirsiniz Bir mutfak tasarımında trend görünümlere ihtiyacınız varsa açık raf modelleri hem depolama hemde görsellik olarak eğlenceli olmaz mı? Açık raflar bu trendlerden biridir. Bazı ufak mutfaklar için kullanışlı ve etkileyici bir çözüm olacaktır. Mutfağınızda açık raflarınız varsa, bu yazı tam size göre. Evinizin tarzına uyum sağlayacak mutfağınızdaki görünüme farklılık katacak açık rafları şekillendirmenin birçok farklı yolu vardır. İşte mutfağınızın açık raflarına dahil edebileceğiniz stiller.

mutfak-acik-raf-duzenleme

Mutfağınıza açık raf sistemi tasarlarken her şeyde olduğu gibi renk uyumunu göz önünde bulundur. Diğer mutfak mobilyalarıyla renk uyumu olmasına dikkat edin.

mutfak-acik-raf-modelleri

Nötr renkler mutfakta açık raflar için harika bir seçimdir. Ahşabın ön plana çıktığı görünümlerde yukarıdaki görselde olduğu gibi beyaz tabaklar, ile kombineli bir görünüm sağlar.

mutfak-acik-raf-modelleri

Modern mutfaklarda beyaz renk iyi görünür, ancak tüm beyaz ve açık renkler biraz sıkıcı olabilir. Bu rafların içine koyacağınız renkli mutfak eşyaları uyumlu bir kombin oluşturacaktır.

mutfak-acik-raf-modelleri mutfak-acik-raf-modelleri mutfak-acik-raf-modelleri mutfak-acik-raf-modelleri mutfak-acik-raf-modelleri mutfak-acik-raf-modelleri mutfak-acik-raf-modelleri mutfak-acik-raf-modelleri mutfak-acik-raf-modelleri mutfak-acik-raf-modelleri mutfak-acik-raf-modelleri mutfak-acik-raf-modelleri mutfak-acik-raf-modelleri mutfak-acik-raf-modelleri mutfak-acik-raf-modelleri mutfak-acik-raf-modelleri

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

1 Paylaş
Paylaş1
Tweet
Pin