Açık Mutfak Raflarınızı Nasıl Düzenleyebilirsiniz

Açık Mutfak Raflarınızı Nasıl Düzenleyebilirsiniz

Bir mutfak tasarımında trend görünümlere ihtiyacınız varsa açık raf modelleri hem depolama hemde görsellik olarak eğlenceli olmaz mı? Açık raflar bu trendlerden biridir. Bazı ufak mutfaklar için kullanışlı ve etkileyici bir çözüm olacaktır. Mutfağınızda açık raflarınız varsa, bu yazı tam size göre. Evinizin tarzına uyum sağlayacak mutfağınızdaki görünüme farklılık katacak açık rafları şekillendirmenin birçok farklı yolu vardır. İşte mutfağınızın açık raflarına dahil edebileceğiniz stiller.

mutfak-acik-raf-duzenleme açık mutfak raflarınızı nasıl düzenleyebilirsiniz - mutfak acik raf duzenleme

Mutfağınıza açık raf sistemi tasarlarken her şeyde olduğu gibi renk uyumunu göz önünde bulundur. Diğer mutfak mobilyalarıyla renk uyumu olmasına dikkat edin.

mutfak-acik-raf-modelleri açık mutfak raflarınızı nasıl düzenleyebilirsiniz - mutfak acik raf modelleri

Nötr renkler mutfakta açık raflar için harika bir seçimdir. Ahşabın ön plana çıktığı görünümlerde yukarıdaki görselde olduğu gibi beyaz tabaklar, ile kombineli bir görünüm sağlar.

mutfak-acik-raf-modelleri açık mutfak raflarınızı nasıl düzenleyebilirsiniz - mutfak acik raf modelleri 1

Modern mutfaklarda beyaz renk iyi görünür, ancak tüm beyaz ve açık renkler biraz sıkıcı olabilir. Bu rafların içine koyacağınız renkli mutfak eşyaları uyumlu bir kombin oluşturacaktır.

mutfak-acik-raf-modelleri açık mutfak raflarınızı nasıl düzenleyebilirsiniz - mutfak acik raf modelleri 2 mutfak-acik-raf-modelleri açık mutfak raflarınızı nasıl düzenleyebilirsiniz - mutfak acik raf modelleri 3 mutfak-acik-raf-modelleri açık mutfak raflarınızı nasıl düzenleyebilirsiniz - mutfak acik raf modelleri 4 mutfak-acik-raf-modelleri açık mutfak raflarınızı nasıl düzenleyebilirsiniz - mutfak acik raf modelleri 5 mutfak-acik-raf-modelleri açık mutfak raflarınızı nasıl düzenleyebilirsiniz - mutfak acik raf modelleri 6 mutfak-acik-raf-modelleri açık mutfak raflarınızı nasıl düzenleyebilirsiniz - mutfak acik raf modelleri 7 mutfak-acik-raf-modelleri açık mutfak raflarınızı nasıl düzenleyebilirsiniz - mutfak acik raf modelleri 8 mutfak-acik-raf-modelleri açık mutfak raflarınızı nasıl düzenleyebilirsiniz - mutfak acik raf modelleri 9 mutfak-acik-raf-modelleri açık mutfak raflarınızı nasıl düzenleyebilirsiniz - mutfak acik raf modelleri 10 mutfak-acik-raf-modelleri açık mutfak raflarınızı nasıl düzenleyebilirsiniz - mutfak acik raf modelleri 11 mutfak-acik-raf-modelleri açık mutfak raflarınızı nasıl düzenleyebilirsiniz - mutfak acik raf modelleri 12 açık mutfak raflarınızı nasıl düzenleyebilirsiniz - mutfak acik raf modelleri 13 mutfak-acik-raf-modelleri açık mutfak raflarınızı nasıl düzenleyebilirsiniz - mutfak acik raf modelleri 14 mutfak-acik-raf-modelleri açık mutfak raflarınızı nasıl düzenleyebilirsiniz - mutfak acik raf modelleri 15 mutfak-acik-raf-modelleri açık mutfak raflarınızı nasıl düzenleyebilirsiniz - mutfak acik raf modelleri 16 mutfak-acik-raf-modelleri açık mutfak raflarınızı nasıl düzenleyebilirsiniz - mutfak acik raf modelleri 17 mutfak-acik-raf-modelleri açık mutfak raflarınızı nasıl düzenleyebilirsiniz - mutfak acik raf modelleri 18

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz