Vario Laminat Parke Renk Ve Desenleri

Orman ürünleri alanında bilgi ve birikime ve deneyime sahip çok eski bir kuruluş olan Yıldız Entegre, vario laminat parke markasıyla zemin sektöründe seçkin renk ve desenlerde parke üretimi yapmaktadır.
Vario laminat parkede dayanıklı parke üretimde mekanlarına laminat parke döşetmeyi düşünen mekan sahiplerinin bir çok parke markası arasında tercih ettikleri marka haline gelmeyi başarmıştır.

Yıldız Entegre; tutkalsız kilitli sistem parke üretmektedir, pratik ve kolay monte edilen ‘clic sistem’i Varioclic markasıyla zeminlerinize görsel güzellik katmaktadır. Çağdaş tasarımı, zengin renk seçenekleri, üst düzey estetik anlayışı ile Varioclic tüketiciyle buluştuğu ilk günden itibaren aranan parke markası olmuştur.

Avrupa standartlarında parke üretimi yapmaktadır. Evler için 10 yıl iş yerleri için 5 yıl garantili laminat parke üretimi yapmaktadır.
Varioclic; kolay montajı, leke tutmayan, çizilmeyen üst yüzeyleriyle, darbeye ve kimyasal maddelere dayanıklı yüzeyi gibi üstün özelliklerinin yanı sıra istenildiğinde herhangi bir tahribata uğramadan sökülüp takılabilinmekte.
Bu özelliği sayesinde kiracı bile olsanız mekanlarınızı parkelendirebilirsiniz bu size sadece ustalık maliyeti yaratmaktadır.