Tarih: 16 Eylül 2019 Konu Sayısı: 1489

Çocuğun En Sevdiği Mekan Oyun Odası Fikirleri

  • 30 Haziran 2019
  • 398 kez görüntülendi

Çocuğun En Sevdiği Mekan Oyun Odası Fikirleri

Çocuğun En Sevdiği Mekan Oyun Odası Fikirleri Ebeveynler, oyun odasının oda olma eğiliminde olduğunu, oyuncakların basitçe atıldığını ve kullanılmayan mobilya parçalarının bir tür oturma alanı için yerleştirildiğini bilir. Oyun Odası Fikirleri hepimiz biliyoruz ki oyun odası mutlaka “mobilyalarla dekore edilmiş” bir oda yerine geniş oyun oynama alanına sahip olmalıdır. Çocuğunuzun oyun odası evinizdeki kişisel favori odalarınızdan biri olabilir. İşte size çocuğunuzun evdeki en sevdiği alanı yeniden dekore etme konusunda ilham verecek 10 şık oyun odası fikri.

cocuk oyun odasi dekore fikirleri

Kara tahta artık sadece okulların bir parçası değil, artık evin bir parçası haline geliyor. Daha önce mutfağın bir parçası olarak kara tahtalardan bahsettik, ama şimdi oyun odası dekorasyonlarının bir parçası haline geliyorlar. Çocuklarınızın çizebileceği, öğrenebileceği veya hatta yeni bir şeyler öğretebileceği bir miktar hayal gücü için yazı tahtası duvarı ekleyin.

cocuk oyun odasi dekore fikirleri 2

Tıpkı herhangi bir odada olduğu gibi, duvar kağıdı büyük bir fark yaratır ve oyun odası bir istisna değildir. Sakin bir duvar kağıdı çekicilik ve stil bir ipucu ile odada aydınlatıcı bir etki yaratacaktır. Çocuksu bir duvar kağıdı kullanmak yerine, ekstra renk ve desenle daha lüks bir görünüm seçmenizi öneririz.

cocuk oyun odasi dekore fikirleri 3

Çadırlar, daha eşsiz bir his için, ev içine dahil etmek güzel bir unsur haline gelmiştir. Onlarla ilgili, çocukların yaratıcılığını geliştirir etraflarında oynamaya istekli olmasını sağlayan bir unsurdur. Bir çadır çok işlevli olan dekoratif parçalardan biridir – harika görünürler ve uzun sürekli oyun kurmalarını sağlar.

cocuk oyun odasi dekore fikirleri 6

Bir oyun odasına kitap eklemek her zaman harika bir fikir! Sadece çocuğunuzun hayal gücüne kapı açmakla kalmaz, aynı zamanda çocuğunuzun düzenli olarak kitap okumasını sağlar. Bu kitaplara sahip olmak için bir kitaplığa sahip olmanız gerekir, yerleşik bir kitaplığa sahip olmanızı öneririz. Yerleşik bir kitaplık harikadır çünkü çok az yer kaplar ancak çok büyük bir etki yaratır.

cocuk oyun odasi dekore fikirleri 5

Mavi o kadar evrensel bir renk haline geldi ki, herhangi bir odada iyi uyum sağlıyor ve bir çocuk odası da istisna değil. Odayı aydınlatmak ve rengi uyumlu bir şekilde sergilemek için mavi bir duvar, halı veya hatta mavi desenli vurgu yastıklar ekleyin.

cocuk oyun odasi dekore fikirleri 7

Konuksever bir dokunuş ya da cesur bir şey eklemek istediğinizde vurgu duvarı oluşturmak iyi bir yoldur. Bunu başarmak için, duvar kağıdını veya duvar resmi düşünün. Hatta oda ve dekoru güzelleştirmeye güzel bir yol için duvarınızın yarısını cesur bir tonda boyamayı düşünebilirsiniz

 

1 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.