Tarih: 09 Aralık 2019 Konu Sayısı: 1503

Kırmızı ile oda dekorasyon stilleri

Kırmızı ile oda dekorasyon stilleri

Kırmızı ile oda dekorasyon stilleri

Kırmızı yoğun bir renktir. Yani genellikle saf beyaz gibi nötr bir dengeli Kırmızı ve beyaz oldukça popüler renklerdir. Kırmızı aynı zamanda sık sık vurgular içinde kullanılır . Genellikle oturma odalarında kullanılmasına rağmen kırmızı renk düzenleri, yatak odaları ve mutfaklar da uygulanabilir. Eğer parlak kırmızı çok renkli ise mercan ile değiştirebilirsiniz, kırmızı pembemsi, ya da diğer  kırmızı tonları .

Kırmızı ve Diğer Renkler

Genellikle kırmızı çok enerjik bir renktir. Mobilya ve dekorasyonlarda kullanılır duvar da kullanılabilir. Kırmızı , beyaz, siyah, gri, turuncu, sarı ve bej ile harika kombinasyonlar sağlar. Kırmızı karışık olabilir herhangi bir duvar kağıdı deseni, kilim ve mobilya bu renkle uyum sağlar.

Kırmızı desenli

Kırmızı kalın vurgular yapabilirsiniz. Beyaz veya açık renkli bir oda yapar kırmızı özellikle göze çarpıyor . Buna genellikle beyaz ya da krem rengi duvarlar karşı, kırmızı mobilya kullanarak elde edilir. Gri veya siyah bir renk düzeni daha ilginç yapabilir, ancak iç turuncu, mercan kırmızısı, lacivert ve mor renklerden yararlanabilirsiniz.

Kırmızı Duvarlar

Kırmızı duvarlar, özellikle küçük evler için çok koyu olabilir.Yani kırmızı rengi, genellikle bütün duvarlar yerine bütün oda yerine bir duvar veya iki duvar kullanın. Kırmızı da daha nötr bir tonu ile kırmızı aktive sağlamak için çiçek çizgili bir duvar kağıdı deseni diğer tonlar ile kombine olabilir .

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.