Tarih: 25 Ekim 2020 Konu Sayısı: 1410

Odanıza Perde Seçimi

Odanıza Perde Seçimi

Odanıza Perde Seçimi

Odalarınızın perdelerini değiştirmek istiyorsunuz fakat nasıl bir desen ve renk seçeceğinize karar veremiyormusunuz. ? Size bir iki ip ucu verelim perdelerinizi seçmeden önce odanızda bulunan eşyalarınızı ve duvar renginizi hayal edin. Odanızında nasıl durmasını  istediğinizi düşünün. Aydınlık Rahatlatıcı ve güneşlli bir oda atmosferi  istiyorsanız, hafif tül perdeler kullanarak doğal ışıktan yararlana bilirsiniz.Görselliği ve modernliği çağrıştıran kotonlar astarsız kullanılırsa gün ışığını daha iyi geçirir. Şeffaf renkli kumaşlar veya yarı geçirgen kumaşlar içinde en dekoratif olanlarından biri de dantel perdelerdir. Düz kanatlı perdeler halinde kullanılınca daha etkili ve şık  olurlar.

Odanıza Perde SeçimiKırmızı renkteki perdeler bir odaya enerji ve canlılık getiren çarpıcı bir renktir. Bir odaya kırmızı desenli perde yaptırmanız  kırmızı temalar ile döşenmiş odalar için mükemmel bir seçim, ya da daha fazla dekoratif yaratıcılıkla zıt renkli mobilyalarla (siyah,beyaz) bir oda ideal hava katar.

Odanızın dekorununda bir kırmızı tonu seçin. Mobilyalarınız  koyu renkli ahşap içeriyorsa, koyu kırmızı veya bordo perdeler idealdir. Eğer klasik siyah beyaz mobilya kullandıysanız, şeker pembesi elma veya kiraz kırmızısı perdeler için büyük renk seçenekleri vardır.Perdelerin renklari  ile odanızın duvar rengini karşılaştırın.Tek renkli bir görünüm (kiraz kırmızısı duvara kiraz kırmızı perde) veya yumuşak, altın rengi ya da fildişi duvara bordo perdeler tercih edin

Odanıza Perde SeçimiOdanıza Perde Seçimi

0 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.