Bizimle iletişime geçin

Banyo Dekorasyon

Banyonuzu Daha Ferah Aydınlık Yapmanız İçin İpuçları

Yayın Zamanı

Tarih

Banyo için aydınlatma armatürleri seçmek o kadar da kolay değildir. Büyüklüğüne, tarzına ve kişisel tercihlerine bağlı olarak, göz önünde bulundurulması gereken çok seçenek vardır. Sizin banyonuza en çok uyabilecek birini uygulayın.

Birden fazla aynaya sahip bir banyoda her biri için bir adet aydınlatma armatürü kullanın. Örneğin, bu banyo, üç musluk, üç aynalı ve üç adet geniş bir lavaboya sahiptir. Bu şekilde her biri için eşit miktarda ışık var.

Banyoda bir avize veya sarkıt lamba kullanabilirsiniz. Önemli olan, yerleştirdiğiniz yere dikkat edin. Banyonun odak noktası orta kısmına aydınlatmanın tam dağılacağı bölüme asılmalı boyutunun ve gösterişli olamsını banyonun büyüklüğüne göre seçilmelidir dekoru zorlamayacağından emin olun.

Gömme aydınlatma modern ve çağdaş banyolarda gerçekten harika çünkü basitliği korumaya yardımcı oluyor. Ayna ve diğer öğelerin eşit şekilde aydınlatılması için stratejik olarak yerleştirilebilirler.

Banyo aydınlatmasını aynanın üzerine yerleştirmeyin çünkü yüzünüzde çirkin gölgeler oluşuyor. Bunun yerine aplikleri aynanın her iki yanına koyun.

Banyonuzdaki doğal ışığı en iyi şekilde kullanın. İdeal olanı, büyük pencereler ve aynalı duvar olabilir. Büyük aynalarla doğal ışığı ve ferahlığı en üst düzeye çıkarın.

Bu Konular İlginizi Çeker Mi ? lettogrand-yatakbasi
Yorum yapmak için tıklayın

Konuya Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Koltuk Dekorasyonları

Mutfak Dekorasyonları

Popüler Konular