Banyonuzu Daha Ferah Aydınlık Yapmanız İçin İpuçları

Banyonuzu Daha Ferah Aydınlık Yapmanız İçin İpuçları banyo için aydınlatma armatürleri seçmek o kadar da kolay değildir. Büyüklüğüne, tarzına ve kişisel tercihlerine bağlı olarak, göz önünde bulundurulması gereken çok seçenek vardır. Aydınlık ferah banyo dekorasyonları Sizin banyonuza en çok uyabilecek birini uygulayın.

banyo dekorasyon örnekleri renkleri

Birden fazla aynaya sahip bir banyoda her biri için bir adet aydınlatma armatürü kullanın. Örneğin, bu banyo, üç musluk, üç aynalı ve üç adet geniş bir lavaboya sahiptir. Bu şekilde her biri için eşit miktarda ışık var.

açık renkli modern banyo dekorasyonları

Banyoda bir avize veya sarkıt lamba kullanabilirsiniz. Önemli olan, yerleştirdiğiniz yere dikkat edin. Banyonun odak noktası orta kısmına aydınlatmanın tam dağılacağı bölüme asılmalı boyutunun ve gösterişli olamsını banyonun büyüklüğüne göre seçilmelidir dekoru zorlamayacağından emin olun.

lüks beyaz modern banyo dekorasyonları

Gömme aydınlatma modern ve çağdaş banyolarda gerçekten harika çünkü basitliği korumaya yardımcı oluyor. Ayna ve diğer öğelerin eşit şekilde aydınlatılması için stratejik olarak yerleştirilebilirler.

ceviz rengi ahşap kaplamalı banyo dekorasyon

Banyo aydınlatmasını aynanın üzerine yerleştirmeyin çünkü yüzünüzde çirkin gölgeler oluşuyor. Bunun yerine aplikleri aynanın her iki yanına koyun.

beyaz ferah banyo stilleri

Banyonuzdaki doğal ışığı en iyi şekilde kullanın. İdeal olanı, büyük pencereler ve aynalı duvar olabilir. Büyük aynalarla doğal ışığı ve ferahlığı en üst düzeye çıkarın.