Tarih: 17 Eylül 2019 Konu Sayısı: 1489

Banyonuzu Daha Ferah Aydınlık Yapmanız İçin İpuçları

  • 22 Şubat 2018
  • 826 kez görüntülendi

Banyonuzu Daha Ferah Aydınlık Yapmanız İçin İpuçları

Banyonuzu Daha Ferah Aydınlık Yapmanız İçin İpuçları

Banyo için aydınlatma armatürleri seçmek o kadar da kolay değildir. Büyüklüğüne, tarzına ve kişisel tercihlerine bağlı olarak, göz önünde bulundurulması gereken çok seçenek vardır. Sizin banyonuza en çok uyabilecek birini uygulayın.

banyo aydinlatma fikirleri

Birden fazla aynaya sahip bir banyoda her biri için bir adet aydınlatma armatürü kullanın. Örneğin, bu banyo, üç musluk, üç aynalı ve üç adet geniş bir lavaboya sahiptir. Bu şekilde her biri için eşit miktarda ışık var.

banyo aydinlatma fikirleri 1

Banyoda bir avize veya sarkıt lamba kullanabilirsiniz. Önemli olan, yerleştirdiğiniz yere dikkat edin. Banyonun odak noktası orta kısmına aydınlatmanın tam dağılacağı bölüme asılmalı boyutunun ve gösterişli olamsını banyonun büyüklüğüne göre seçilmelidir dekoru zorlamayacağından emin olun.

banyo aydinlatma fikirleri 2

Gömme aydınlatma modern ve çağdaş banyolarda gerçekten harika çünkü basitliği korumaya yardımcı oluyor. Ayna ve diğer öğelerin eşit şekilde aydınlatılması için stratejik olarak yerleştirilebilirler.

banyo aydinlatma fikirleri 3

Banyo aydınlatmasını aynanın üzerine yerleştirmeyin çünkü yüzünüzde çirkin gölgeler oluşuyor. Bunun yerine aplikleri aynanın her iki yanına koyun.

banyo aydinlatma fikirleri 4

Banyonuzdaki doğal ışığı en iyi şekilde kullanın. İdeal olanı, büyük pencereler ve aynalı duvar olabilir. Büyük aynalarla doğal ışığı ve ferahlığı en üst düzeye çıkarın.

0 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.