Faydalı Bilgiler

Evde Değerli Eşyanızı Gizlemek İçin En İyi 7 Yer

Evde Değerli Eşyanızı Gizlemek İçin En İyi 7 Yer İster eski aile yadigarlarını evinizde tutmak isteyin, ister acil durum parasının güvenliğini sağlamak isteyin, evde bir kasa kullanmak hırsızlığı önlemek için iyi bir yoldur. Ancak kasa sahibi olmak her zaman yeterli değildir. Deneyimli bir hırsız, bir çok ev kasasını kolaylıkla imha edebilir. Bu nedenle, güvenliğiniz de gizli tutulmalıdır. Aşağıda, evinizde kasa saklamak için en iyi 7 yeri bulduk.

Duvar içinde Gizlemek

Bu klasik metaforu listeye eklemeye karşı koyamayız, ancak bunun iyi nedenleri var. Doğru bir şekilde kurulduktan sonra, aslında iyi bir tercih. Duvardaki boşluğa gizlenmiş kasa, daha büyük değerli eşyaları saklamak için yeterince büyük olabilir veya ihtiyaca göre küçük seçilebilir. Ancak, kamuflaj çok önemlidir, gizlemek için bir fotoğraf çerçevesi kullanın, birkaç fotoğrafı veya fotoğrafları asın bu çok önemlidir.

Zemine Gizlemek

Yere monteli bir kasa iyi bir seçimdir. Başlıca avantajları, kasayı tamamen zeminden çıkarmanın neredeyse imkansız olması ve bir çok değerli ziynet ve diğer eşyalarınızı saklayacak kadar büyük olmasıdır. İç veya dış mekana, betonun içine veya daha basitçe zeminin altına monte edilebilirler. Kasanın montajından sonra üzerine mobilya veya kalın halı yerleştirerek gizleyebilirsiniz.

Merdivenlerde

Büyük kutulara ihtiyacınız olmayabilir; hatta bazen tüm değerli eşyalarınızı tek bir sabit diskte veya dijital kripto para cüzdanında saklayabilirsiniz. Bu tür değerli eşyaları saklamak için sadece küçük bir saklanma alanına ihtiyacınız var. Merdivenlerin arkasında, hareketli basamaklar veya yükselticilerle erişilebilen geniş bir alan var. Bir yöntem, bir yükselticinin arkasında, halı kaplı bir merdiven sürgüsü ile tamamen çıkarılabilen veya gizlenebilen gizli bir raf oluşturmak için gizli bir alan oluşturulabilir.

Ev Eşyaları

Benzer şekilde, değerli eşyalarınızı görünmez yapmak, bazen güvenliklerini sağlamanın en etkili yoludur.Gizlemek istediğiniz değerli eşyalarınızı yeterli alana sahip olduğu sürece göze çarpmayan herhangi bir nesne içine arkasına gizlemek için kullanılabilir. Bazı iyi örnekler arasında çamaşır makinesi arakası,dolap araksı vb. Sayılabilir. Veya bir saksıda saklamaya çalışın. İnce toprak ve sahte bitkilerle kaplı sahte bir bitki saksısı olabilir.

Çekmecenin Arkası

Küçük bir ziynet eşyasını saklamak isteyenler için bir başka büyük sır da mutfağınızdan veya yatak odası çekmecelerinizden birini kişiselleştirmektir. Ziynet eşyanızı, komidinin konsolun çekmece arkasında son çekmecenin araksındaki boşluğa saklayın. Bu, özellikle giysi veya mutfak eşyaları ile dolu bir çekmecede tespit edilmesi zor olabilir.

Havalandırmanın içinde

Havalandırma deliklerinin kapakları takılması çıkarılması kolaydır ve küçük değerli eşyalarınızı saklamak için etkili bir yerdir. Daha kurnaz bir seçenek de sahte prizi kullanmaktır, ancak bu yalnızca küçük bir kutuyu gizlemenize izin verecektir.

Tavan Arası Veya Bodrum

Hırsızların çoğu olabildiğince çabuk girip çıkmayı tercih ettiğinden, ulaşılması zor çatı katı veya bodrum güçlü bir caydırıcı etkiye sahiptir.Tavan için merdivenleri kapaktan uzak tutun ve bir asma kilit takın. Büyük bir kutuyu, üzerinde kışlık giysiler gibi ilginç şeyler olan bir karton kutu gibi gizleyebilirsiniz. Benzer saklama öğeleri içeren bir çok başka karton kutunuz varsa, bu yöntem işe yarar.

About author

Articles

Mobilya tasarımındaki en son trendler ve evinizi dekore etmek için birçok fikir ve çok daha fazlası. Eski püskü şık, modern veya klasik tarzı seven biri olun, yaratıcılığınızı özgür bırakacak birçok makaleyi DekorasyonBilgisin'de bulacaksınız. Küçük, büyük, iç mekan, dış mekan veya her ne olursa olsun her türlü ortamı dekore etmek için farklı fikirler ve ipuçları!
Benzer Konular
Dekorasyon FikirleriFaydalı Bilgiler

Evinizde Küflenmeyi Önlemenin Kolay Yolları

Evinizde Küflenmeyi Önlemenin Kolay Yolları Küf, iç mekanlarda nemli veya ıslak yüzeylerde…
Devamı
Faydalı Bilgiler

Buzdolabı Neden Buzlanma Yapar

Buzdolabı Neden Buzlanma Yapar buzdolabı, ev yapımı donmuş meyvelerle veya hafta boyunca…
Devamı
Dekorasyon FikirleriBahçe DekorasyonuDaire DekorasyonlarıFaydalı BilgilerOda Dekorasyonu

Doğada Bulabileceğiniz Dekoratif Süs Bitkileri

Doğada Bulabileceğiniz Dekoratif Süs Bitkileri Bahçeli bir eviniz varsa veya doğada gezmeyi…
Devamı
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you. [mc4wp_form id="729"]