Tarih: 20 Ekim 2019 Konu Sayısı: 1496

Evde Ofis Ve Çalışma Odası Dekorasyonu

Evde Ofis Ve Çalışma Odası Dekorasyonu

Evde Ofis Ve Çalışma Odası Dekorasyonu

Evde bir ofis ortamı oluşturmak çalışırken, odaklanmanız ve motive olmanız çok önemlidir. Sonra tekrar ediyoruz ki, ofis işleri sıkıcıdır ve birçok kez uzun ve yorucu olabilir.Dolayısıyla bir çoğumuz gevşeklik eğilimindedir ve ofis alanımızdaki dekorasyondan sıkılabilirsiniz. Özellikle her gün aynı ofis alanına saatler harcarsanız. Ofisinizi daha çalışabilir ferah ortamlara dönüştürmeniz için size ilham almanızı sağlamak için ev ofis çalışma alan dekorasyon fikirleri hazırladık. Ofisiniz için yeni bir görünüm, yalnızca ihtiyacınız olan şey olabilir. Müthiş, sıkıcı ve nötr tam olarak yaratıcılığa ilham vermez, hiçbir şeye ilham vermezler. Bu nedenle, çalışma alanınıza renk eklemek istiyorsunuz. Renklerin yaratıcılığa ve motivasyona ilham kaynağı olduğu biliniyor. Parlak bir renk eklemek, işleri güzelleştirebilir ve aradığınız motivasyonu geri verebilir.

Ofis Renk Seçimi

Duvarlara yeni bir renk, birkaç yeni resim, yeni bir halı, hatta renkli aksesuarlar, ofisinize renk katmak konusunda farkındalık yaratabilir. Tüm duvarların yerine parlak bir renkle sadece bir duvar resimlemeyi düşünüyorsanız, renkten korkmayın. Ofisinizin rengini tamamen değiştirmeden bir renk patlaması yaratacaktır.Masanızı ofisinizdeki ana cazibe noktası olarak düşünün. Birçok kişi masayı düşünüyor, sadece bir parça mobilya gibi görünsede Bununla birlikte, ofisinizin görünümünde en etken mobilya parçasıdır.

Ofis Mobilya Seçimi

Masanızın modelinin değiştirilmesi, ofisinizin görünümünde etkili ve dikkat çekicilik ve fark yaratabilir. Daha rahat çalışabilmek için iyi aydınlatmaya ihtiyacınız var. Özellikle, günde 4 saatten fazla bilgisayarınızda çalışıyorsanız. Bunun yerine tek bir ışık kaynağına sahip olmak birden fazla farklı ışık fikstürüne sahip olmanızdan daha iyi olacaktır. Benzersiz şekiller ve boyutlardaki bir lamba veya iki lambaya sahip olmayı düşünün. İyi bir lamba, ihtiyacınız olan ışıklandırmayı sağlar.

Ofisinize bitkilerin eklenmesinin verimliliği% 15 arttırmasına yardımcı olduğu bilinmektedir. Bu nedenle, ofis alanınızı daha sofistike görünmesinin temel ögesi olacaktır. Çok fazla bakıma veya güneş ışığına ihtiyaç duymayan bir bitki seçin.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.