Tarih: 17 Kasım 2019 Konu Sayısı: 1500

Küçük Bir Daireyi Kullanışlı Dekore Etme Fikirleri

Küçük Bir Daireyi Kullanışlı Dekore Etme Fikirleri

Daha küçük bir daireye taşımak zorunda iseniz, yeni bir tarz yaşam alanı oluşturmaya çalışıyorsanız.  Modern mutfak ve oturma odası tasarımının bir arada olduğu 1+1 modeli bir daire için iç dizayn ve dekorasyon fikirleri hazırladım. Bu tarz yaşam alanları için pek çok stil bulunmaktadır, ama geliriniz modern tasarım seçmeye müsait değilse  minimalist görünümlü bir ev tasarlamaya birlikte çalışalım. Evinizin küçük olduğu izlenimi vermemesi için farklı stiller uygulayalım.  Çift görevli mobilya parçaları araştırmasından başlayalım. Bu nedir gibi düşünceye kapıldınız gibi geldi mesela, bir sehpa açılarak yükselen masa haline gelen mobilyalardan bahsediyorum. Bu tür çift görevli mobilya parçaları küçük evler için tasarlanmış ideal mobilya parçalarıdır.

Yeni mobilya almak için sınırlı bir bütçeniz varsa, şimdilerde çok yaygın olan ve her semtte bulunan ikinci el eşya satanlarda çok temiz ve az kullanılmış mobilya parçaları bulabilirsiniz. Ama karışık tasarım ve büyük mobilyalardan uzak durun. Mobilya renkleri, diğer aksesuar ve malzemelerle uyum içinde olmalıdır. Uyumsuzluk olursa, bu dikkat dağıtıcı olabilir. Eğer oturma odası dekore etmek istiyorsan, odaya uyumlu büyüklükte bir kanepe, ve küçük bir sehpa eklemek için yuvarlak bir boyut düşünebilirsiniz. Eğer temiz bir görünüm seviyorsanız, beyaz renkli koltuk ve sandalyeler seçebilirsiniz.

Sehpa siyah lake olursa çok şık ve tamamlayıcı olacaktır. Eğer bir eğlence alanı olarak kullanmak istiyorsanız, duvara küçük bir LED TV düşünebilirsiniz. Mutfak köşe alana yerleştirilebilir. Ahşaptan yapılmış basit bir mutfak dolabı ayarlayabilirsiniz. Aşağıdaki tek alanda tüm evin ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanmış modern dekorasyon stillerini görelim. Buradaki görsel örnekleri ve benim verdiğim naçizane fikirleri birleştirerek bu tarz küçük bir ev için kendinize modern ve kullanışlı yaşam alanları oluşturabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.