Tarih: 15 Ekim 2019 Konu Sayısı: 1495

Bauhause Duvar Raf Sistemleri

Bauhause Duvar Raf Sistemleri

Bauhause Duvar Raf Sistemleri

Bir evin iç dekorasyonuna etkili görsellik ve farklı estetik görünüm kazandırmak adına duvarlarınızda kullanabileceğiniz duvar rafları, kullandığınız odanın dekoratif görünmesine yardımcı olacak odanızın duvarında boş kaldığını düşündüğünüz odak noktası oluşturacak bir duvarınızın bir bölümüne nasıl bir raf modeli uygulayabileceğinize karar verin duvarınızın büyüklüğüne göre seçim yaparak son derece estetik ve hoş bir dekor oluşturarak tüm dikkatleri duvarınızdaki raflarınızdaki süslere çekebilirsiniz.

Duvar Raf Modelleri

Bauhause Duvar Raf Sistemleri Salon,oturma odası veya evinizin her hangi bir alanında şıklık yaratmak istediğinizde kullanabileceğiniz bu harika raflar oldukça kolay ve duvarlarınıza hiç bir zarar vermeden monte edebileceğiniz ürünlerdir. Çıkarmak istediğinizde kolaylıkla çıkarıp başka bir duvarda kullanabilirsiniz.

Duvar Raf Fiyatları

Duvar rafınızı seçerken kullanacağınız odanın dekorasyon rengine uyumlu bir renk seçmeniz uyumu ve dikkat çekici görünümü arttıracaktır.Duvar raflarını evinizin dilediğiniz odasında kullanabilirsiniz. Salondan çocuk odasına kadar tüm odalara uygun olan raflar günümüzde en çok çocuk odalarında tercih edilmektedir. Sizin için Bauhause Duvar Raf Sistemleri araştırdık.Farklı renk ve modelleri bulunan raf modelleri 42.5 tl den 170 tl fiyat seçeneği bulabilirsiniz. Hazır raf modellerinden bir modelini beğenerek evinizin duvarına kolayca montayabilirsiniz duvar raf modellerini galerimizden inceleyin.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.