Tarih: 30 Eylül 2020 Konu Sayısı: 1406

Ampullü Kulis Makyaj Aynası Modelleri

Ampullü Kulis Makyaj Aynası Modelleri

Ampullü Kulis Makyaj Ayna modelleri arka güçlü aydınlatmanın sayesinde makyaj yapmak çok kolay ve rahattır. En küçük cilt kusurlarını daha net görebilme imkanı sağlayan makyaj yapmak için kullanışlı bir ayna modeliydi.Şimdilerde makyaj yapmayı seven ve her gün makyaj yapmak zorunda olan hanımlarında çok tercih ettiği bir ayna modeli oldu.Şimdi bu mobilya parçası sadece profesyonel makyaj sanatçılarının ofislerinde değil, aynı zamanda birçok özel evin iç mekanlarında da bulunabilir. Giyinme odasında, banyoda, yatak odasında ampullü kulis aynaları monte edilir. Kadınlar onları daha rahat ve iyi makyaj yapmak için, erkekler sakal,saç kesimi için kullanırlar.

Kulis Aynası Kullanım Özellikleri

Ampullü ayna Pratik ve rahat fonksiyonel kullanıma ek olarak, ampullü bir ayna yüksek estetik niteliklerle sahiptir.Bu dekor unsuru herhangi bir iç mekanın en önemli noktası olacaktır. En uygun modeli seçerken, amacı öncelikle dikkate alınmalıdır. Duvara montalanacaksa Profesyonel stilistler, herhangi bir kusur olmaması için mükemmel düz bir duvara ihtiyaç duyacaktır. Kullanmak istediğiniz yere göre boyutunu seçmeniz gerekir.

Ampullü Kulis Aynasının Avantajları

Düzgün ışık yayan lambaların çevresine dizilmesi ile tasarlanan bir makyaj aynası, uygulanan makyajın tüm yanlışlıklarını görmek için yapılan makyajın doğru bir şekilde değerlendirmenizi sağlar. Bir kulis aynası modelini almaya karar vermeden önce ana özelliklerini anlamaya çalışın, olumlu yönlerini göz önünde bulundurmalısınız. Bu aynayı kullanmanın faydaları makyaj yapmanın yanısıra kullandığınız alanı aydınlatmayada yarar ayna yüzeyinin uzun ömrülü olması; LED ampullü olması diğer apullere göre daha uzun ömürlüdür, gerekirse değiştirilebilirler; odadaki belirli bir alanın ek aydınlatması olarak kullanılabilir. 

Kulis Aynası Resim Galerisi

kulis-makyaj-aynasi
kulis-makyaj-aynasi
kulis-makyaj-aynasi
kulis-makyaj-aynasi
kulis-makyaj-aynasi
kulis-makyaj-aynasi
1 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.