Tarih: 15 Ekim 2019 Konu Sayısı: 1495

Duvar İçine Raf Sistemi Dekorasyonu

Duvar İçine Raf Sistemi Dekorasyonu

Duvar İçine Raf Sistemi Dekorasyonu

Yaşam alanlarınızı duvarlarına çok şık görünümler kazandıracak bir dekorasyon uygulamasıdır. Geniş mekanlarda mekanın havası değiştiren uygulamadır. Nasıl Yapılır? Duvarlarınızın içine, alçıpan ile yapılan bir süslemedir. Yapılardaki şekilsiz kolonların örtülmesi içinde uygulanabilir bir dekorasyon sitilidir.

Duvar İçine Raf Sistemi Dekorasyonu Mekanlarınızın oturma odalarında, salon, mutfak gibi istediğiniz her bölümün duvarlarına uygulata bileceğiniz. Alçıpan Nişi  dekorasyonlarından sizin için derlediğimiz değişik duvar raf ve süsleme örneklerini görelim. Sizde buradaki alçıpan niş duvar süsleme ve raf örneklerinden faydalanarak odalarınızın duvarlarına farklı fikirler üretebilirsiniz.

dekoratif modern raf sistemleri lüks duvar raf modelleri dekoratif duvar raf sistemleri duvar süsleri için girintili raf modelleri ilginç lüks raf sistemleri yeni tasarım duvar rafları salon duvar raf modelleri alçıpandan raf modelleri duvar niş modelleri bölünmüş raf sistemleri duvar süsleme raf sistemleri banyo duvar raf sistemleri

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.