Tarih: 24 Mayıs 2019 Konu Sayısı: 1470

Açık Renklerle Evinizi Aydınlığa Kavuşturun

Açık Renklerle Evinizi Aydınlığa Kavuşturun

Açık Renklerle Evinizi Aydınlığa Kavuşturun

Evinizde dekorasyon rengi olarak açık renkleri tercih etmek. Evinize hem aydınlık hemde tazelik katmanın en ideal yollarından biridir. İster oturma odalarınızda, misafir odanızda, ister yatak odasında yada banyolarınızda ve hatta mutfaklarınızda açık renkler seçmeniz özgürce kullanıp keyifli aydınlık alanlar oluşturabilirsiniz

Açık renk tonlarına örnek verecek olursak krem,beyaz,şampanya,ıslak kum,deniz kabuğu gibi renkler aydınlık ve ferah ortamlar oluşturmanız için ideal renk seçenekleridir.Üstelik bu yumuşak açık tonları dekorasyona yansıtmanın bir çok yolu var.

Aydınlık renk tekstil ürünleri, koyu tonlarda mobilyalarla çok dikkat çekici ve modern bir hava katmakta, koltuk ve kanepeler, çeşitli dekor objeleri, yastıklar, masa ve sandalyeler kısaca aklınıza ne geliyorsa.

Her şeyi yeniden satın almanıza da hiç gerek yok. Eskileri yenilemeyi seviyorsanız eğer küçük dokunuşlarla da bu işi başarabilirsiniz. Satın alacağınız açık renkli kumaşlar ile koltuk ve yastık kılıflarını değiştirebilir, masa ve sandalyelerinizi boyayabilirsiniz. Hazırladığımız açık renkli dekorasyon fikirlerinden ilham alarak sizde yaşam alanlarınızı açık renklerle aydınlık bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

dekorasyonda-acik-renk-kullanimi evinizi aydınlığa kavuşturun - acik renk cok modern oda dekorasyon - Açık Renklerle Evinizi Aydınlığa Kavuşturun dekorasyonda-acik-renk-kullanimi evinizi aydınlığa kavuşturun - acik renkli krem oda dekorasyon - Açık Renklerle Evinizi Aydınlığa Kavuşturun dekorasyonda-acik-renk-kullanimi evinizi aydınlığa kavuşturun - krem beyaz salon dekorasyon - Açık Renklerle Evinizi Aydınlığa Kavuşturun dekorasyonda-acik-renk-kullanimi evinizi aydınlığa kavuşturun - krem kapitoneli koltuk - Açık Renklerle Evinizi Aydınlığa Kavuşturun dekorasyonda-acik-renk-kullanimi evinizi aydınlığa kavuşturun - luks modern salon acik renk - Açık Renklerle Evinizi Aydınlığa Kavuşturun dekorasyonda-acik-renk-kullanimi evinizi aydınlığa kavuşturun - modern somineli salon dekorasyon - Açık Renklerle Evinizi Aydınlığa Kavuşturun dekorasyonda-acik-renk-kullanimi evinizi aydınlığa kavuşturun - pastel kumasli koltuk - Açık Renklerle Evinizi Aydınlığa Kavuşturun dekorasyonda-acik-renk-kullanimi evinizi aydınlığa kavuşturun - psatel renkli odalar - Açık Renklerle Evinizi Aydınlığa Kavuşturun dekorasyonda-acik-renk-kullanimi evinizi aydınlığa kavuşturun - pastel renk salon dekorasyon modeli - Açık Renklerle Evinizi Aydınlığa Kavuşturun

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz